Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne vegyek mindent ennyire a szivemre?Bármin veszekedünk például a barátommal előbb utobb elkezdek sirdogálni.

Figyelt kérdés
De csak nála...de ez se mindig csak ha nagyon sok veszekedés volt már előtte:S De akkor is alig tudok lenyugodni egész estélt végigsirom néha
2008. okt. 26. 18:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy néha neked is ki kellene nyitnod alaposan a szádat és jól be kellene neki olvasnod.Ne tarts mindent magadban!Ha kimorogtad magadat,utána minden sokkal jobban megy és édes lesz a kibékülés is.
2008. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon is értelek, én is ebben a cipőben járok. Van hogy órákig sírok vita után, de akkor már elvonulok és minden rossz eszembe jut és már azokon is sírok. Szeretnék én is megoldást találni, de úgy tapasztalom, hogy ez az érzékenység nem elmulasztható. Jól gondolom, hogy te is sokat rágódsz dolgokon?
2008. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen sajnos:S barátok mind azt mondják h. a sok stressz miatt is lehet ez...nem tudom mit tehetnék:S
2008. okt. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!