Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy férfi nem akar házasodni, több mint 6éve együtt vannak, az eljegyzés is megvolt már pár évvel ezelőtt. Mitől félhet egy férfi, vagy miért nem akarja?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
elkötelezés
2010. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik az a férfi amelyik megakar házasodni?
2010. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Például én, csak nincs kivel, sajnos.



32/F

2010. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több mint 10éve együtt vagyunk,két kisgyerekünk is van!Azt mondja még nem született meg az a nö akit elvenne feleségül.:(

Bár igazábólÉn már nem is biztos hogy akarnám!:S

2010. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
én 32 éves nő vagyok 4 éve párkacsolatban, most tervezzük a babát. kérdésem: minek a házasság? a nők nagy része miért kapaszkodik bele? a férfiak tiltakozását megértem, mert félnek az elkötelezettségtől, de a nők mániáját nem, mert minke a papír???
2010. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!