Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan flörtöl és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubu9313 kérdése:

A párom állandóan flörtöl és úgy érzem, hogy hazudik. Nem tudom mit tehetnék. Kétségbe vagyok esve teljesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromat sokszor rajta kaptam azon, hogy flörtölget. Az első eset odáig fajult, hogy elküldte a *****... kérdőre vontam, hogy mégis miért tette. Azt válaszolta mert két napig nem beszéltünk. Együtt élünk. Én inkább magamba folytom a gondolataimat. Akkor is így volt amikor nem egyezett a véleményünk az édesapjával a gyerek vállalásról... (25 évesek vagyunk... önálló dolgozó emberek...) Egyik szobában én voltam a másikban ő. Kaptam egy üzenetet, hogy nézd csak a nagy szerelmedet. Elküldte a lány a beszélgetést. Teljesen kiborultam. Főleg miután mindent megadok neki mint emberileg mint érzelmileg. Amit tehet az ember a párjának. A következő alkalom az is egy beszélgetésből tudtam meg. Képet készítettünk és át akartam küldeni. Közben a lány képe megjelent. Elolvastam és ott buliba hívta a lány. Ő csak azt válaszolta, hogy annyira nem tud mozogni ahogy ő gondolja. A következő nem olyan régen történt. Amióta együtt vagyunk azóta nem mesélt semmilyen lányról. Hirtelen lett egy Xy nevű lány. Aki babám meg beléd szerettem mert a kedvenc kajámat eszed. A lány is elmondta hogy neki nem szőrös majd hogy ő elmondta, hogy szereti. A következő alkalom ami már nekem sokkk volt. Éppen e-mailt akartam küldeni s számítógépről. Az övé volt bejelentkezve. Volt kettő e-mail. Egyik én tárggyal a másik kuki tárggyal. Majd amikor kérdőre vontam azt mondta, hogy az apjának kellettek a képek.... abszolút nrm tudom hogy mit csináljak. Imádom szeretem az életem. De nem tudom ezeket a dolgomat hova tenni. :( válaszotokat előre is köszi. !!

2018. febr. 6. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Roviden. Dobd ki ezt a phaszt. Mast nem erdemel.
2018. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első mondat jutottam.

Miért vagy még vele?

Azonnal kihajítanám.

2018. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit szeretsz egy olyan alakon, aki csak megaláz téged és egyáltalán nem szeret? Az érzelmeid szépen tedd félre, aztán kaparj már össze 3 agysejtet meg némi önbecsülést és vágd ki a búsba. Szerelmes még lehetsz sokszor, de ha ezzel a kurv&pecérrel maradsz, akkor semmi esélyed nem lesz megismerni egy megbízható embert, akivel normális jövőd lehet és nem örülsz bele.
2018. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élettársad rendszeresen vadászik melletted, biztos lehetsz benne, hogy meg is csal, minden adandó alkalommal. Kukába vele
2018. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írunk bármit, neked ez egy teljesen megfelelő helyzet, hiszen nem változtatsz rajta.
2018. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam tuti repülne,mégha szeretem is.Ennek a kapcsolatnak semmi értelme,se jövöje.

Tudsz egyántalan benne bizni valaha is?

2018. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egyik én tárggyal a másik kuki tárggyal. Majd amikor kérdőre vontam azt mondta, hogy az apjának kellettek a képek.."


Neeee... És te nem dobtad azonnal ennél a mondatnál?

Az apjának a fia kukijáról????? Beszrás!

2018. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek már nem flörtölések. Egyébként nem tudlak sajnálni, aki ilyen mélyen hagyja magát megalázni, az meg is érdemli.

"Imádom szeretem az életem" - ezen felröhögtem :D

2018. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!