Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van arra szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van arra szükségem, hogy lekezeljen? Hogyan változtassak a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Szóval amikor épp kialakulóban van egy kapcsolat, csak akkor tudok továbblépni az ismerkedési szinten ha a srác... hogy is mondjam.. lekezel. Azt hiszem van egyfajta rossz tulajdonságom, és nekem olyan pasi kell, akire felnézhetek, akinek bizonyítanom kell. Egyszóval meg kell szereznem. Másképp nem megy, nem tudok beleszeretni. Mit tehetnék, hogy változzon a hozzáállásom?


17/L


2010. jún. 7. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
miért kéne lekezelni egy fiúnak ahhoz, hogy felnézhess rá? szolgalélek vagy inkább
2010. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, ha egy fiú úgy csinál, mintha nem érdekelném, de eközben néhány rejtett bókot is elejt... igazából magyarázatot keresek, hogy miért van így :)
2010. jún. 7. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
kiskorodban minden mindig úgy történt, ahogy szeretted volna. de nem vagyok pszichologus. ez is olyan dolog lehet, mint az, hogy akik ilyen dominákhoz járnak pasik, hogy alázzák meg őket 80%ban vezető beosztású emberek. nem parancsolnak nekik, csak a k urvánál, azt erre gerjednek
2010. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szereted elégé magad az is egy ok lehet.
2010. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy a szüleim mindig felnőttebbként kezeltek a koromnál, s mostanra többre tartom magam másoknál? :s
2010. jún. 7. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem beszélgess egy órát egy pszichológussal. 5ezer. kíváncsi lennék ő mit mondana :) szerintem ne sajnáld rá a pénzt, tök hasznos dolgokat mondhat
2010. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!