Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit választanátok hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha lenne két párjelölt aki teljesen különbözik egymástól, mégis mindkettőben van valami ami nagyon tetszik.

Az első egy nagyon intelligens, motiváló személy, akire felnézel, jó az összhang, nagyon jó a kémia, akivel közös nagy terveitek vannak (munka kapcsán) és szinte teljesen kiegészítitek egymást ilyen téren, de egyébként sok hiányossága van bizonyos területeken (pl. nem veszi ki a részét a házimunkában abszolút, vagy nem mindig figyel oda a kéréseidre, most inkább apróbb figyelmetlenségi dolgokról van szó, nem arról, hogy semmibe veszi amit mondok, hanem ha megkérném "apróságra " szinte biztos hogy nem tenné meg. A másik személy pedig egy olyan ember akire BÁRMIKOR számíthatsz, ágyba hozza a reggelit, lesi a kéréseidet/óhajaidat, állandóan próbál jót tenni, szeretettel elhalmozni, de a kémia annyira nem szenvedélyes és nem tudok a munkámról/terveimről mesélni neki, mert nem igazán tud/akar hozzászólni a témához. Hozzáteszem én karrierista vagyok és nagyon jó lenne, ha találnék egy társat akivel ezt megoszthatom vagy együtt csinálhatnánk, amit szeretünk. Félek attól, hogy az első személynél kiborulok hosszú távon az "idegesítő" oldalától, viszont a másik személy választása esetén a fejére fogok nőni és egy idő után megunom.

Félreértés ne essék, nem tartok két vasat a tűzben, csak mindkét típusú párkapcsolatban volt már részem, de még mindig nem tudom, hogy melyikkel járnék jobban hosszútávon. Ti melyiket választanátok?



2018. febr. 28. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha karrierista vagy, akkor semmiképp ne válaszd azt, aki cselédként kezel.
2018. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Elsőt válaszd. Én a második fajtával próbálkoztam sajnos, és megy a szenvedés. Igen, részemről elmúlt a láng, szenvedés a szexuális élet, mert hiába aktív, meg ügyes, de nincs felőlem szenvedély. És képzeld el, hogy ha van kémia, meg szerelmes vagy, azokat a hibákat amiatt nem veszed fel, viszont, mikor a második típusnál elmúlik a kezdeti lelkesedés, akkor meg még a lélegzetvétele is idegesíteni fog, minden.

Azt válaszd, akiért tudsz rajongani, oda vagy érte, csak így éri meg.

Egy tapasztalt feleség:-(

2018. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Interferencia ***** válasza:
100%
Egyiket se érdemes szerintem.
2018. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Várd meg az igazit, hidd el valahol vár rád az aki mind a két jelölted pozitív tulajdonságait bírja a negatívok nélkül. Sőt vasárnaponként a vízen jár.
2018. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan pasi nem kéne, aki nem segít a házimunkában, pláne, ha karrierista lennék.

Olyan sem, akivel nincs meg a szenvedély.

Miért kellene a kettő közül választani, ha egyik se tesz boldoggá?

2018. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kell, de a kettő közötti személyiséggel még nem találkoztam, csak ez a két kapcsolatom "működött" viszonylag hosszabb távon.
2018. márc. 1. 07:51
 7/7 Interferencia ***** válasza:
100%
Nem kell mindenbe belemenni.
2018. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!