Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen randalirozva megbanto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nanus kérdése:

Részegen randalirozva megbantottam a barátomat. Fiuk, hogy lehetne titeket ezek után kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, eü-i okok miatt.Az előtt,hogy megjött volna,az utolsó 5 napban nem voltunk együtt, és rákérdeztem,hogy mi a baj, miért nem? -Nem tudja, lehet,hogy fáradt,lehet h csak szomorú ,hogy újra gumit kell használni.

Újabb öt nap (amíg megjött) után berúgtam egy partin, addig persze ezen agyaltam nő létemre,hogy mi lehet a baj..,majd felmentem hozzá és mivel nem akarta továbbra sem megosztani velem,hogy miért, veszekedtem vele. (Nem vagyok rá büszke és nagyon sajnálom), de felhoztam,hogy egyszer említette,hogy ha fáradt akkor magának elintézi,mert szexelni macerás, miattam,mert nehezen megyek el. És azt is a fejéhez vágtam,hogy a fáradtságra nem foghatja a kihagyást,mert úgyse megyek el, tök mindegy.Persze megkérdeztem ,hogy van e valakije? Majd elvonultam.

Két napig nem beszéltünk,majd elhivott korcsolyázni, hiába volt rám mérges meg szomorú,az a nap volt az utolsó alkalom korizasra és mivel szeret,nem akarta yhogy kihagyjuk. Kb egy hétig alig írt vissza, próbáltam a kedvében járni, ma az állatkertben voltunk,nagyon szuper volt. Épp csak nem kíván (ezeket ma mondta el nagy nehezen, ő amúgy nem szeret beszélgetni kínos dolgokról.,) Mert amit mondtam a fejeben kering és szakítani is akart velem,mert ha "úgyse megyek el" ,akkor nem élvezem a szexet (dehogynem!!!!) És akkor minek vagyunk együtt? Ő így érez. Megkérdeztem,hogy el tudja e felejteni amit mondtam,mert hülyeség,nem igaz és ketsegbeesesemben+ részegen mondtam csak. És azt is elmondtam h szükségem van olyanfajta együttlétre, arra hogy neki olyanfajta boldogságot okozzak. Hogy nem egyszerűen 'egy F' kell,hanem vele szeretkezni!

Hummogott csak, remélem idővel sikerül megbocsatania.. az nem lehet,hogy együtt vagyunk mert szeretjük egymást, de nem szexelünk mert volt egy görbe estém és egy idióta voltam...



2018. márc. 20. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Megértem a párodat , nekem is voltak dolgok amit barátnőm a fejemhez vágott és nagyon sokáig rosszul esett.


Az pedig normális hogy azt hiszi ha nem mész el az neked nem jó. Férfiaknak ugyanis orgazmus nélküli szex nem valami jó. Mi nem tudjuk milyen az mikor ezt mondjátok hogy ti akkor is nagyon élvezitek ha nem mentek el....fogalmunk nincs mit éreztek .... nem nők vagyunk :)


Gumiban valóban nem olyan jó, sőtt közel sem olyan jó. Én úgy élem meg hogy gumi nélkül a partnerem érzem, szeretkezek vele, gumival meg csak szexelünk és ennyi. Persze attól még kívánom vele, de tényleg óriási a különbség, na ezt meg ti nők nem tudjátok elképzelni hogy milyen :)


Szerintem idővel megbocsájt, elfelejti, mindenképp keresd a társaságát, és beszélj vele erről többször is hogy megbántad.

2018. márc. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Neked hogy esne, ha azt mondaná, hogy nem indítod be az ágyban és nem tud elélvezni tőled? Na, kb. hasonló szintű tőrt vágtál az önbecsülésébe. Ha fiatal, akkor főleg fáj neki.

Rajta áll, hogy megbocsájt e. Esélyes, hogy nem.

2018. márc. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy neki sikerül idővel megbocsátani? Őt érdekli, hogy neked mennyire élvezetes a szex? Ne legyél már ennyire alárendelt a barátodnak. Még neki macerás a szex, mert olyan önző, hogy szegénynek azzal kell szenvednie, hogy neked is jó legyen valamennyire. Szexuális kultúrája nulla.

Korcsolyázgatás helyett inkább érdemesebb lett volna normálisan megbeszélni a vitát, meg hogy van-e értelme együtt maradnotok a továbbiakban is. De egy ilyen érzelmileg zsaroló egyénnel én nem maradék a továbbiakban együtt.

2018. márc. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

“lehet, hogy csak szomorú ,hogy újra gumit kell használni“ - hát egyem a kis szivét szegénykémnek...

“ha fáradt akkor magának elintézi,mert szexelni macerás, miattam,mert nehezen megyek el.”

“fáradtságra nem foghatja a kihagyást,mert úgyse megyek el, tök mindegy”

És te őt ezzel megbántottad, mindez a fejében kering, de eszébe nem jut elgondolkodni a dolgon, mondjuk ne adj’ isten azon, hogy mit változtathatna, inkább tankönyvi érzelmi zsarolással még ő “akar szakítani” veled... te meg kivagy attól, hogy mennyire megbántottad szegényt. Hát a pofám leszakad, komolyan...

Ez a duma meg, hogy te akkor is élvezed, ha nem mész el... igen, létező jelenség, kb. 22 éves koromig én is ezt mondtam (őszintén!). Hidd el, tudom, miről beszélsz. Csak aztán megismertem a férjemet, aki csodás módon nem várt sorozatos orgazmusokat tőlem csupán attól, hogy megdug...

2018. márc. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Öööö.... 🤔

Tehát van orgazmusod, csak nehezen mész el. Magyarul nem fél perc alatt. A legtöbb nőnél 15 perc kell hozzá. Akkor is, ha masztival egy 1 perc.

Inkább kiveri magának, mert az neki jó, te meg le vagy tojva.

Szomorú, hogy nem teszed tönkre magad a tablettával, pedig neki jobb.

És bevallotta azt is, hogy nem kíván: magyarul inkább szakít, mint hogy gumit húzzon.

Egyáltalán nem szeret téged, csak használja a tested. Most inkább keres mást, akinél nem kell gumit húzni.


És te lemész kutyába, és nyilvánosan megalázod magad azzal, hogy könyörögsz. Nem baj, ha te nem élvezel el, ne is fárassza magát szegény, neked az öröm, ha ő jól teleélvez.


Mond csak: TE NORMÁLIS VAGY????

2018. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, kicsit megerősítettetek abban,amit erről az egész hisztirol gondoltam. El fogok gondolkozni rajta, és megkeresem a szekrényben az önbecsülésemet. :)
2018. márc. 20. 10:17
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ott lesz a "józan paraszti ész" és a "női büszkeség" között. ;)
2018. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt?
2018. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1,5 éve. Eddig minden szuper volt,az utóbbi időben tulvallalta magát munkával és az egyetemen is, csak azóta van ez a helyzet..
2018. márc. 20. 10:46
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak, kérdező. A fúnál is ez történt. Elmúlt a szerelem. Még ő maga sem érti, még kapálózik ellene, még vissza akarja szerezni, de valójában már vége.

Tudom, nehéz ezt elfogadni, de te is jobban jársz így, mert találhatsz olyan fiút, aki mellett az orgazmuskészséged is helyreáll.

2018. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!