Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Azért lerázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azért lerázott egy férfi engem mert nem vagyok elég tanult?

Figyelt kérdés
1 szakmám van (szakács) Kérdezgette hogy ezt én válaszottam vagy hogy tanulmányaim miatt mentem szakácsnak.mert ő igen tanult.. Egyetemen tanult,diplomázott, Istenem ennyi H*lye barom van?? Ez miatt így lekellet koptatni? Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 12. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát most 2 dolog lehet

Vagy egy ultraművelt pasinak gondolja magát, akinek "holmi" szakács nem megfelelő

Vagy valami más nem fogta meg őt a személyiségedben.

2010. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Ne sajnáld az ilyen beképzelt alakot. Többet ér egy tisztességes szakma, mint ezer használhatatlan diploma. ki meg csak a szakmád alapján ítél meg, az végkép nem méltó tiszteletre.
2010. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy e miatt,de lehet gondolta nem értenétek meg egymást.
2010. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Ne haragudj az őszinteségért, de csapnivaló a helyesírásod, továbbá ha ilyen stílusban beszélgettél az illetővel, nem csoda, ha nem akart jobban megismerni.
2010. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
42%
Ostoba plebejus népség vagy, törődj bele, hogy az arisztokrácia nem keveredik a fajtáddal.
2010. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Haha! Nekem húsz diplomám van!

Nyugodjál meg, nem a nyúl hozta húsvétra, nyugodj meg!

Nyugodjál meg, nem akármiért kaptam, nyugodj meg!

Ultin nyertem...

2010. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 BlackSword ***** válasza:
100%

Először offolok, mert tényleg sok a diplomás barom, aki azt hiszi, hogy van egy diplomája, akkor valami félisten lett... Szerencsére van az ismerettségi körömben olyan diplomás is, aki viszont pont ezek ellentéte...


De ne keseredj el... Találsz majd valakit, aki nem csak a külsőségek alapján fog megítélni...

2010. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A fene tudja... Előfordulhat, hogy ezért rázott le. Szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy milyen párt képzel el magának.
2010. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, legalább tudsz főzni... manapság már ez is ritkaság nőben :P
2010. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a SOK hasznos választ! pár ember kivételével. Teljesen rám volt kattanva .. amikor megtudta hogy szakács vagyok és nem tanultam tovább.. szánalmas hogy ilyen emberek léteznek..
2010. jún. 12. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!