Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám hajtott egy rossz kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám hajtott egy rossz kapcsolatba lévő csaj! Ki mit tenne?

Figyelt kérdés
Szingliként igen sűrűn eljárok bulizni mindenkivel jóba vagyok. Egy lány ismerősöm el volt szontyolódva. 3 éves kapcsolatába a srác semmibe veszi. Hogy felvidítsam elkezdtem mesélni a tapasztalataim és azt vettem észre hogy förtöl velem. (3 napja ismertem meg beszélek vele) akar találkozni velem meg szakított a csávóval. 1000% hogy sex lesz a vége ha belemegyek. Valaki volt ebbe a cipőbe?
2018. ápr. 13. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Dugd meg, de össze ne gyere vele, hacsak nem akarod, hogy idővel melletted is ugyanezt csinálja, és szét nagy agancsot rakjon a homlokodra. Az ilyenek csak ágybetétnek jók, arra viszont használd ki szerintem.
2018. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön, akkor biztos belemennék, ha másnem csak szexre. Viszont mivel lelkileg nincs a toppon, ezért benne lehet a pakliba, hogy meggondolja magát, vagy kiszámíthatalan lesz, szóval attól még ha összejöttök mondjuk, az nem garancia semmire, hogy meddig fog tartani.
2018. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Én nem dugnám meg, de az én vagyok.
2018. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A farkam nagyon irányít, de mivan ha komolyabbat érez? Mondtam hogy én félek újra elköteleződédtől
2018. ápr. 14. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Pont ugyan ebben a helyzetben voltam. Csak ott a csaj vegul annyira ram allt, hogy tul sok volt nekem. Nagyon a szexre terelodott a tema, olyannyira, hogy oveszert is vett, rendezett helyet is ahol dughattunk volna. Apjat elkuldte, szabad volt a lakas....aztan az ominozus napon amikor elontotte az agyam a dolog, itt egy csaj, dugni akar, az enyem....kopogtatott a jellemem. Mit csinalnsz te bolond, te ennel sokkal tobbre vagy hivatott, neked harcolnod, kuzdened kell egy lany kegyeiert, te nem ilyen vagy, te nem ez vagy.....igy lefujtam, minden kontaktot megszakitottam vele. Ez volt kb 2 honappal ezelott. Mar egy eve nem voltam novel.

Banom?

Mint a kutya.....megkellett volna dugnom en hulye f**z. -.-“


Szoval dugd meg, es lepj le. Az ilyen gyenge nok, mint ez is aki a kerdesben van, inkabb szakitana es ugy mene bele masba.....vagy szakitas utan varna 1-2 hetet/honapot. Ez lenne normalis. De ez, nem nornalis. Erdemben ne varj tole semmit, max szexkapcsolatot. Parkapcsolatot meg almodban sem.

2018. ápr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Ui: az en esetemben zaklatott utana a csaj. Olyanokat irt, hogy csak szexeljek vele, semmi mas nem erdekli. Csak dugjam meg. Nemet mondtam tobbszor is ra. Huuhhh de nehez volt kibirni, engem is nagyon a farkam vezerelt akkor. Nem is tudom, hogy tudtam megallni.

Ami a lenyeg. Ongyilkossaggal meg hasonlokkal fenyegetozott utana. Mikor sorra utasitottam vissza. De mindig elerte, hogy valahogy valami kontaktot tarsak vele, es mindig bekuszott a szavaival a gatyamba....mar engem zavart, hogy amikor ram ir egybol lemegy a ver a fejembol valahova mashova.

Na mindegy. Visszautasitottam, aztan jott ez a ongyi leszek ha nem dugsz meg. Kb 1 honapomba telt mig leraztam magamrol. Mikor jott az ongyi dologgal, na akkor sikerult feleszmelnem, akkor sikerult kitisztulnom es elridegulnom tole.

Szoval erre azert figyelj oda, nehogy igy jarj.

2018. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ha komolyabbat érez, tervez, te meg nem, akkor lehet, hogy rád száll, keresni fog, zsarolni érzelmileg, manipulálni próbál, kiszámíthatatlan lesz, fenyegetőzni fog.

2018. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
51% ez kemeny...
2018. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Én nem hagynám ki.

Annyira biztosan nem lennék önérzetes mint az 51%-os válaszoló. Harcolni egy lány kegyeiért akik alapvetően minden második jóképű jöttment csávóval megdugatják magukat? :D Harcoljon értük a hóhér.

Szóval játszd el neki a szentet, dugd meg aztán lapát. Ahogy én látom a dolgokat, egyetlen lány sem ér többet.

2018. ápr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg egyre több a töketlen férfi. Dugd meg és kész. Ennyi. Nincs mit ezen túlbonyolítani. Ha nem akarsz szexnél többet, akkor nem lesz szexnél több.
2018. ápr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!