Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért tartanak szeretőt a feleségük mellett?

Figyelt kérdés
Főleg, ha eszük ágában sincs elhagyni az asszonyt, de mégis szeretőt tartanak. Mi értelme van ennek?
2010. jún. 12. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az,hogy otthon az asszonytól valamit nem kap,amire szüksége lenne??
2010. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
az, hogy eszük ágában sincs elhagyni az asszonyt, azért van, mert rohadtul sokba kerül elválni. tehát nincs összefüggés a szerető tartása és az asszony elhagyása közt.
2010. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a feleségébe szerelmes és vele akarja leélni az életét. Csak akkor amikor ezt elhatározta nem gondolkodott és elvett 1 olyan nőt akit szexuálisan nem tart vonzónak esetleg csak a belső értékeibe szerelmes. És így éli ki magát, egy élvezetes menet 1 külsőleg is csábító nővel!
2010. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem képes megbeszélni az asszonnyal, hogy valami nem stimmel a kapcsolatukkal. Szánalom...
2010. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan probléma is, hogy nem kapja meg a feleségétől szexuális téren azt, amit szeretne, ezért keresi ezt a fajta kielégülést máshol. De lehet az is, hogy intellektuálisan nem illik össze az asszonnyal, és csak a szex jó vele. Sok oka lehet annak, ha egy férfi szeretőt tart...
2010. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek van és már tart egy pár hónapja. Azzal az egy nővel. Nem tudom mit gondoljak róla. A feleségét sajnálom csak igazán. Ha szereti a másikat akkor illő volna döntenie.
2010. jún. 12. 16:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a körülöttem lévők tapasztalatát tudom mondani ,azok akik nem hagyják el a feleséget azoknak cicababa pénzéhes szeretőjük van és ezek a csajok bizony nem mosnának, nem főznének rájuk , amit az asszony meg megtesz ugyabár !ezek a pasik nem tudják feladni azt amit az asszony nyújt nekik otthon és itt nem a szexre gondolok, az összes kényelemre ami egy otthonnal jár, a szerető ugye meg nem kérdez, nem rinyál .... neki csak szex kell és kényeztetés pénz, pénz, pénz

Én a körülöttem élőknél ezt látom !

2010. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az érdekes, ha csak egy nőt tart maga mellett szeretőnek már hónapok óta. Ott valami komolyabb háttér lehet. Általában aki csak kalandokat keres, az egy-két havonta új nőt választ szeretőnek és kész.

Az ismerősöd esetében lehet, hogy nem tud választani. Mindkettőt szereti valamiért. A két nő pont kiegészíti egymást az egyikben megvan az, ami a másikban nincs.

Én is ismerek olyat, akinek állandó szeretője van a feleség mellett és a szerető nem a pénz miatt van vele nem is cicababás. Legalábbis nem úgy néz ki. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz velük.

2010. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan akiben a "vadászösztön" maradt meg, de sok olyat is tudok, akit az érzelmek löktek más nő karjaiba. Ha otthon állandóan a zsörtölődést hallgatja az ember, netán még féltékeny is az asszony, egy idő után eljuthat fejben odáig, hogy "b*sszameg, akkor legyen igazad". Ilyenkor már elég pár kedves szó a titkárságon a kis helyes, jó illatú nőtől és kész a probléma.
2010. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kurpi urfi ***** válasza:
66%
Szeretik a feleségüket csak sajnos a bré irányít és nem tudnak ellen állni a többi nőnek. Ennyi nagyjából a helyzet az esetek 90%-ában.
2010. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!