Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiakhoz szól a kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdés. Miért csináljátok ezt? Vagy mit gondoltok arról, aki ezt teszi?

Figyelt kérdés

Elvileg szerettétek a lányt nagyon, ám kiábrándultatok belőle. Ez idáig rendben is van, mivel az érzelmek sokszor elmúlnak. Na de hogy lehettek annyira kegyetlenek, hogy nem tudjátok a szemébe mondani? Miért nem tudtok őszinték lenni egy olyan emberrel, akivel boldogok voltatok? Talán nem érdemel annyit, hogy megtudja, már nem kell nektek? Inkább megvárjátok míg besokall és elege lesz a hanyagolásból és nemtörődömségből.

Szerintem ez a legócskább módja a szakításnak. Általánosítva írtam a kérdést, de persze tudom, hogy nem mindenki csinálja ezt. Csak a példa kedvéért van így.


2010. jún. 13. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Nos ha te ezt szemétségnek tartod, akkor nem ismered a nőket.
2010. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, én szemétségnek tartom. Velem csinálták ezt. Én nő vagyok, de tudom, hogy a kegyetlenség nálunk is határtalan... Én nem sorolom magam ebbe a kategóriába.
2010. jún. 13. 20:38
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

magamra ismertem a kérdésből, a válasz egyszerű:

nincs kedvem vele megbeszélni azt, ami már elmúlt.

nem akarok második, harmadik, negyedik esélyt adni, és így mégsem haragban válunk el egymástól, mert nem mondtam neki semmi bántót, különben is ő dobott (besokallt)...

2010. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem kell esélyeket adni neki. Nekem speciel nem is kellett volna. Csak mondta volna el még időben, és békében válunk el. Mert így csak azt érte el, hogy óriásit csalódjak benne. Ez nem volt fer.
2010. jún. 13. 20:40
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Csatlakozom az elsőhöz. A magyarázat: akinek volt már barátnője a példában felhozottnál korábban akkor egy csalódás tudja kiváltani. A másik variáció - ami szerintem jobban megmagyarázza - az, hogy egy srác lelke erősebb, így a lányban nem maradhat akkora sérülés. Persze ez nem biztos.


18/F

18/F

2010. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig "jobban esett volna", ha akkor bejelenti, mikor úgy érzi vége. Szakítottunk volna és kész. Mert nekem sem kell olyan, aki nem szeret már. De nem ezt tette. Inkább várt egy csomót és lerázott finoman szólva. Nem ezt vártam tőle. Azt gondoltam felnőtt ember, és nem kis tini már.
2010. jún. 13. 20:42
 7/16 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ha 20-21 közé esel milyen betűvel kezdődik az email címed?

csak kíváncsiságból

2010. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha te is ezt csináltad a barátnőddel, akkor nem édesmindegy neked a dolog? Csak annyit tudnék tanácsolni, hogy mással ne csináld ezt. Mert egyedül csak azt lehet ezzel elérni, hogy egy életre leírjon. Bocs, de szakítani is tudni kell. És a tiszteletet meg kell adni. Akkor is, ha már nem jelent neked sokat.
2010. jún. 13. 20:50
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
részemről ez volt a tisztelet hogy hagytam magamat kidobatni, és nem én szakítottam vele.
2010. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát nekem r*hadt jól esett. Kidobhattam egy pasit. Szerinted ez öröm?

Szerintem neki sem tettél ezzel szívességet. Még ha úgy is gondolod.

2010. jún. 13. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!