Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinájak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit neten ismertem meg.Már több mint 1hónapja beszélünk szinte minden nap.És hát utóbbi időben egyre kevesebbet meg kb ő csak nagyonritkán ír rám amiből nekem azjön le hogy nem is igazán érdeklem.Megbeszéltünk talit is suli utánra az valamikor mostanában lenne de ő kb soha nemhozza fel hogy talizzunk vagy bármi......Amugy jófej meg minden nemigazán hasonlítunk egymásra de pont ezért tudunk jól beszélni hogy mindkettőnknek más a véleménye stb.....Sajna volt egyszer kétszer hogy kicsit "összeugattunk" ezmiatt... Nemtudom mitcsináljak eléggé megkedveltem és szivesen megismerném de nemtudom hogy ő akarj-e egyáltalán.....Tegnap is csak szó nélkül lelépett msnről írtam neki sms-t is(néha szoktam küldeni neki valami kis vicces smst) de ma rámsemír meg semmi....Írjak rá én? Miből tudom meg ha érdeklem egyáltalán? Van pár csaj akinek szinte az írásából is lejön hogy érdeklem őt de ő nemilyen :S
2010. jún. 14. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit csináljál? Menj el hozzá, és verd szét azt a mocskos pofáját, hogy nem képes veled foglalkozni.
2010. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hehh :D Inkább hagyom
2010. jún. 14. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem kelessz neki
2010. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehet, hogy a lány visszahúzódóbb. Lehet, hogy net-en megy neki a beszélgetés, de személyesen már nem annyira. Csak légy türelemmel. Ha mindig te írsz először, próbáld ki egyszer - kétszer, hogy felmész és nem írsz neki aztán ha ő sem ír, akkor te se írj. Csak menj le, ahogy ő szokta. Meglátod, ha hiányolni fogja, hogy nem írsz neki, akkor majd írni fog. Ha nem, akkor sajnos nem érdekled őt. Sok sikert!
2010. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát olyan volt már hogy nemírtam rá aztán ő sem majd másnap ő írt rám hogy sajnálj hogy bunkó volt stb(igaza volt pedig) szval nemtudom..... Amugy csak 15éves most nyáron lesz 16és szerintem még nemvolt barátja.....lehet ezmiatt.....nemtudom... de akkor ezekszerint nem is nagyon akar vagy csak engem nem
2010. jún. 14. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt barátja, akkor szerintem fél. Legyél vele megértő és mindig kedves. A lányok eléggé érzékenyek, főleg ebben a korban. Legyél kitartó, ne add fel! Amíg ő maga nem írja azt, hogy hagyd békén, ne írj neki többet, addig nincs semmi baj :)
2010. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jóh oké hogy ameddig nemírja azt de attól hogy beszélünk még nemjelent semmit lehet hogy csak simán barátkozni akar vagy csak unalmában beszél velem......csakneménvagyok az egyetfel fiú akit érdekel....Bár olyan érdekes csaj nemcsúnya egyáltalán de nem is az a szép sőt nem is igazán az esetem de valami megfogott benne....
2010. jún. 14. 20:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Közbe amugy van egy másik csaj aki folyton rámír meg kb az írásából lejön h kb odavan értem meg jófej is stb kár hogy nemjönbe :S mértvanmindigez........
2010. jún. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!