Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam emiatt, és kiírom ide, úgyis okosakat tudtok mondani. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

1000+ km távkapcsolatban vagyunk. Hónapok óta nem találkoztunk, ő a legtündérebb ember,semmi panaszom, de belátható jövőben semmi közöset nem tudunk felmutatni, az is igaz. Egyelőre bírjuk/-ta(m). De már naponta megfordul a fejemben, hogy ,,Kész, eddig bírtam, muszáj megcsókolnom/ölelnem valakit" és piszkosul hiányzik az érzés, hogy tetszem másnak, hozzámérnek, szeretnek...

Alapvetően komoly a kapcsolatunk, 2 éves lassan. Vizsgaidőszak tart leginkább vissza az alkalmi bulis/tinder... történetektől, meg persze belebolondulnék, hogy tehettem ilyet.

Ő könnyebben veszi ezt, és itt őrlődöm.



2018. máj. 24. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a tinderen jár a fejed, akkor szerintem ne erőltesd.
2018. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Most mi van?

Tinderen dugtal valakivel? Vagy mi?

2018. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, semmi nem volt, fel se regisztráltam, az egész csak fejben megy. De borzalmas. Nehéz és egyre rosszabbul érzem magam miatta.
2018. máj. 24. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Szakits. Ha nem betonbiztos es ha ilyeneken jar az eszed, ebbol semmi jo nem lesz. Nagy a tavolsag is. Ez igy elhetetlen.
2018. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1

Csak tudod ott van az, hogy ha valahogy szakítanánk, utána mi lenne. Mindenfelől csak azt hallom, lehetetlen rendes kapcsolatot összehozni. És sokat is áldoztunk már egymásért.

2018. máj. 24. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez a belátható jövőben semmi+ hónapok óta semmi nem túl jó kiindulópont.Mi az oka,hogy nem szántok egymásra időt? Nem lehet 1-2 napra ide/oda utazni?

Van ennek a kapcsolatnak párkapcsolati mélysége egyáltalán így?

Beszéljétek meg és próbáljatok megoldást keresni mielőtt egyoldalúan döntesz.

2018. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5.: 1.hsz vagyok, nekem is volt hosszú ideig távkapcsolatom, de eszembe sem jutott tinderen álmodozni, csak az járt a fejemben, hogy milyen jó lesz, ha találkozunk. Kitartottunk egymás mellett. Azért írtam, hogy hagyd, mert te már fejben máshol jársz. Nem ítéllek el, egyszerűen leírta a véleményem. Ha meg csak azért maradsz benne, mert nem tudsz éppen átigrani egy másik kapcsolatba és félsz egyedül maradni, akkor azt meg kapcsolatfüggőségnek hívják.
2018. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem akarom mondani, hogy ez nem is úgy van, de mégis talán.

Kb 2-4 havonta találkozunk. Eleinte könnyes búcsúk, mi ez nekem, mindjárt itt a következő. Legutóbbi alkalommal már természetes volt, hogy elmegy és ittmaradok. De minden ,,szakaszban" egyre jobban hiányzik. Nem tudok másra figyelni, tanulás se megy, csak azon jár a eszem, hogy mikor beszélhetünk, órákat gondolkodom azon, milyen hihetetlen hogy újra együtt leszünk, és persze sírok is gyakran.

Akarom őt. Szeretem.


Utálom magam amiatt, amit kiírtam.

Reméltem, hogy a válaszok kijózanítanak, nem csalódtam eddig.

2018. máj. 24. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!