Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek féltékeny? Alapjáraton nem szoktam az lenni, de most ez így nehéz.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy féltékeny ember alapból, bízom a páromban, meg abban is, hogy nem véletlenül van velem, szóval ez soha nem okozott problémát.

Egészen mostanáig. Most egészségügyi okokból - nekem van problémám - nem tudunk együtt lenni annyiszor, mint régen, normális esetben (régen naponta, de legalább kétnaponta szeretkeztünk, most van, hogy hetekig semmi)

Persze, tudom, megoldható máshogy is, van kezem meg szám, nyilván, szoktam is kényeztetni, de azért szerintem belátható, hogy az nem ugyanolyan.

Emiatt az utóbbi időben azt vettem észre, hogy borzasztó rosszul esik, ha a párom akár csak ránéz egy csinosabb lányra. Régebben az ilyenek abszolút hidegen hagytak, most viszont félek, hogy én nem vagyok elég neki így, és megkíván mást. (Nem veszekszem vele, nem kiabálom le a fejét, nem duzzogok, semmi ilyesmi, csak magamban elszomorodok)

Már beszéltem vele erről, és megnyugtatott, hogy megérti, és neki én kellek, ne aggódjak, de hát ki az, aki nem ezt mondaná ebben a helyzetben? :(

Egyrészt nagyon rossz így menni bárhova is, másrészt haragszom magamra, mert valahol tudom, hogy marhaság, és hogy nem ilyen vagyok, de ez a helyzet így eléggé rossz.

Mit tegyek? Hogy jussak túl ezen, és hogy ne féljek, ill. hogy ne féltékenykedjek?


2018. jún. 7. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az egészségügyi probléma? Azért nem mindegy.
2018. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Összeszedtem valami szuper fertőzést, még dolgozunk rajta a dokimmal, hogy pontosan mit (emiatt fájdalmas számomra a szex) + van egy múlni nem nagyon akaró enyhe felfázásom, ami miatt majd' bepisilek közben.

Azért így nem igazán lehet élvezetesen szeretkezni.

De ez mit változtat a kérdésen?

2018. jún. 7. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
És ez mióta van? Csak mert azt írtad régen naponta volt. A régen általába több hónap.
2018. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nagyon sokat változtat.

Kezelhető a dolog, vagy végérvényes, az nagyon nem mindegy. Akit szeret az ember, türelemmel kivárja, hogy meggyógyuljon. Azért az tejesen más, ha tudom, soha többé nem lehet. Ott hiába a szerelem, megértés, előbb-utóbb lép valamit a hosszú hiány miatt.

2018. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

Olyan 2-3 hónapja kb., nem tudom pontosan, nem egyik pillanatról a másikra kezdődött, de nagyjából annyi.

2018. jún. 7. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem orvost is váltanod kéne
2018. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Miért?

2018. jún. 7. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán mert bő 2 hónap alatt nem sikerült kideríteni mi a bajod. Nőgyógyásznál voltál? Vett kenetet, mikre vizsgált ki? Párodnak nincs semmi panasza?
2018. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Nem az orvos hibája, hogy mikor kértem időpontot, akkor két hónapra rá tudtak adni, a labor meg minimum(!) egy hónapot mond a kenetvétel eredményére.... Nődoki, igen, a páromnak meg nincs baja.


Amúgy valaki tud a kérdésre is válaszolni?

2018. jún. 8. 06:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet erre mit válaszolni. Amíg nem oldódik meg a probléma, úgy sem fog javulni a lelki állapotod emiatt, írhatunk mi bármit.
2018. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!