Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egyik kollégá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egyik kollégámba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem nős, barátnője sincs, elvált, egyedül él, gyereke már nagy, de nem él vele. Egyébként 53 éves, én meg 33.

Nekem sincs barátom, férjem. Én is egyedül élek. Tehát ilyen akadály nincs.

A munkahelyen divat nálunk, hogy minden reggel puszit adunk egymásnak. Mármint a férfiak a nőknek. A szerelmem egy másik irodában dolgozik, egyedül és be kellett hozzá menni, aláiratni egy papirt. Ekkor mondta, hogy ma még nem adtál puszit. Odamentem, hogy adjak neki egy puszit az arcára, ahogy máskor is, de megcsókolt. Rendesen. Én meg vissza.

Aztán szó nélkül kijöttem az irodából.

Már máskor is célozgatott rá, hogy mennyire tetszem neki és ő is tetszik nekem az első pillanattól fogva, de nagyon félek a korkülönbségtől.

20 év sokat számit és ráadásul a fia nem sokkal fiatalabb, mint én. És most meg nem tudom mi a helyzet? Belekezdjek egy ilyen kapcsolatba? Tökre odavagyok érte.

De mi lesz, ha mégsem lesz belőle semmi, mert kiderül pár találkozás után, hogy nem ő az igazi és továbbra is egy munkahelyen kell dolgoznunk utánna. És most hogyan kérdezzek rá arra, hogy mi is volt ez a csók és, hogy ő mit is akar tulajdonképpen?

Mert azóta nem voltunk kettesben és nem beszélgettünk. Ennek már 3 napja. Vagy várjam meg, amig ő áll elő a mondanivalójával?


2008. okt. 31. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tenleg szereted nyugodtan mond meg neki. nem vagytok mar gyerekek es ahogy lattom mindketten szeretitek egymast. Ha megsem "O" az igazi akkor par talalkozas ismerkedes utan ezt is oszinten meglehet beszelni. A kor kulonbsegtol meg ne felj. a mai vilagban mar megszokot es egyaltalan nem ciki. es meg valami sok szerencset ehez a kapcsolathoz hisz veszteni valod nincs es aki mer az nyer.(remelem hogy segitettem )
2008. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!