Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik viszonzatlan szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés
vagy az ilyenkor átélt érzést nem lehet szerelemnek nevezni, csak valamiféle nagyon erős vágyakozásnak?
2010. jún. 17. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb olyan erős a vonzzás, mint mikor Pákó rácuppan a fehér tini csöcsökre.
2010. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Létezik.
2010. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
B*zd, szerinted nem létezik?
2010. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha a szerelmet definiálnánk akkor eleve a "nagyon erős vágyakozás" lenne a megfelelő jelzője. Ha szerelmes vagy akkor attól függetlenül vágyakozol a másikra, hogy lehet, hogy már a "tiéd" egy ideje.

Valamint mivel létezik az a fogalom, hogy "viszonzatlan szerelem", ez már önmagában sejteti, hogy igen, van ilyen.

2010. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hajjjaj... Szerintem több ilyen van mint viszonzott.
2010. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Persze hogy létezik. Én is ebben szenvedek.
2010. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a viszonzatlan szerelem: kívülről nyalogatni a lekváros üveget
2010. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajnos szerintem is létezik,

viszont egyik barátnőmmel beszélgettünk erről, és ő azt mondta, hogy az szerinte az nem igazi szerelem, mert nem alakulhatnak ki azok az érzések, az a szoros kötődés a másik iránt, mint egy kapcsolatban


Nem az volt a kérdé, hogy fogalmi szinten létezik-e.

2010. jún. 17. 17:11
 9/13 anonim ***** válasza:
sajnos létezik...
2010. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a kötődés kötődés... A szerelem az, amit érzel... A beteljesült szerelem az meg megint egy más téma, szerintem, amikor megkapod a másikat, az már msá...
2010. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!