Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még akkor is megbocsáthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még akkor is megbocsáthatatlan, hogy megpofoztam, ha kiderült, hogy drogozott?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam, ha a barátnőm bulizni jár, különösen ha azzal a lánnyal, aki elvileg a gyerekkori legjobb barátnője. Ilyen vadliberális csaj, hippinek képzeli magát és szerintem befolyásolja a barátnőmet, régebben 1-2x még füveztek is együtt.

Sokáig hatottam rá, hogy ne menjen bulizni, vagy legalább együtt menjünk, de tegnap elment a barátnője szülinapjára. Hajnali 3-ra ígérte magát, de 6-kor sem volt még sehol sem, én pedig egész éjjel nem aludtam. Telefont órákig nem vette fel. Végül hazakeveredett, de gyanús volt, hogy nincs alkohol szaga kicsit sem, de ugyanakkor valami furcsa volt vele, végül amikor kicsit erőszakosabban kérdeztem rá, akkor kiderült, hogy drogozott. Nem bírtam ki, megpofoztam, utána sírtam és bocsánatot kértem.

Azóta nem áll velem szóba, és úgy ismerem, hogy azonnal szakít, ha megütik, régebben beszéltünk erről...

Tényleg nem lehet megérteni? Mit tegyek, ha megbeszélni sem hajlandó? Miért én vagyok a gonosz?


2018. júl. 8. 16:46
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
0%

Hitelességről beszélsz?

Pont ti mondjátok ezt ennél a kérdésnél, hogy nincs joga korlátozni, semmi rosszat nem tett, nehogy már ő szabja meg hová mehet és hová nem, ő választotta, miközben fáklyásmenetként gyászoljátok szegény lányt amiért kapott egy pofont. Sőt, már egyből démonizálva van, hogy később össze is lesz rugdosva/félholtra lesz verve a zsarnok, agresszív pasijától.

Eközben fordított nemeknél pontosan TI mondjátok azt, hogy szemét önző pasi, csak magára gondol, egy percig nem kellene ilyen tiszteletlen szemét mellett maradni.


Végülis olyanok vagytok mint a jó politikus, mindig az irányba hajlotok ami nektek kedvez, aztán a másik hiteltelen, ha demagóg módon kiforgattok mindent.

Ez meg a többi kérdés is csak annyiból jó, hogy legalább nem tagadhatjátok le a válaszaitokat, itt van feketén, zölden(?). Neveket sosem látni, de egyértelmű, hogy kik írják.


Na ennyit arról, hogy ki a hiteltelen. Legalább a saját ítéleteiddel ne magad alatt vágd már a fát.

2018. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem elfogadható amit tettél. Természetesen az sem jó dolog, amit tett a barátnőd, de tudtad, hogy kivel jössz össze. Tisztában voltál azzal, hogy ki a barátnője, miket műveltek régebben, viszont azt gondoltad, hogy majd melletted vagy majd te megváltoztatod. Próbáltad megváltoztatni, hatni rá, de ez nem így működik. Órákat lehetne még vitatkozni azon, hogy ki a hibás ebben, ő, mert nem tartotta tiszteletben, hogy téged ez zavar vagy te, mert nem fogadod el őt olyannak, amilyen. De mindegy, mert a lényeg úgyis az, hogy nagyon különböztök, nem illetek össze és ez most ki is derült.
2018. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

"Eközben fordított nemeknél pontosan TI mondjátok azt, hogy szemét önző pasi, csak magára gondol, egy percig nem kellene ilyen tiszteletlen szemét mellett maradni."


Soha életemben nem mondtam még csak hasonlót sem. :D

2018. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Cica, a kérdezőnek is mondtam, hogy ne maradjon lecsúszott emberrel. Itt azzal van baj, hogy ez a tapló verekszik. És ha csaj lenne, akkor is egy verekedő tapló lenne.
2018. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki fennakadt itt a drogokon meg a hatásaikon meg, hogy ez mennyire jó és tényleg, semmi káros dolog, pedig egyáltalán nem erről van szó."


Amúgy bocs, Jaguár, de te akadtál fenn a drogon és a hatásain, és te kezdtél el marhaságokat beszélni erről a témáról.

2018. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebben az esetben is az. Meg lehet ezt oldani agyatlan izomtibi módszerek használata nélkül is.

És azt is figyelembe kell venned, hogy ő elsősorban önmaga, és nem a te tulajdonod. Ha ő drogozni akar, akkor drogozzon. Ha a szép szó nem használ, akkor a szakítás a megoldás. Nem tudom, ettől mit vársz. Felpofozod, aztán bőgsz, hogy szakít veled?

2018. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

FELNŐTT ember, NEM a gyereked, minek pofozgatod?


Ha zavar az életmódja, el kell hagyni a fenébe, nem megütni, mint egy taknyos kamaszt.


Megérdemelted, hogyha kidob.

2018. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
47%
Az a baj, hogy a sztoriból mindenki kiveszi az érzelmet, indulatokat. Igen, ha egy gép vagy akkor simán tudsz minden esetben higgadtan, nyugodtan dönteni és még mosolyogsz is ahhoz, hogy "légyszi pakold már össze a cuccaid, nem illünk össze". De itt nem erről van szó. Biztos mindenki kapott már az apjától/anyjától egy taslit gyerekekkorában, mert elcsatangolt, nem szólt haza és órákkal később került elő. Én is kaptam. Ettől még nem egy vadállat az apám/anyám, csak iszonyatosan aggódott, tehetetlen volt és nem tudott már mit csinálni. Én tök megértem. Itt is ez a helyzet. A kérdező várta haza, aggódott, amúgy sem egy megbízható lányról beszélünk és tessék, beigazolódott.. Nem megoldás a tette, de tök érthető emberileg. De remélem egy percig nem marad ezzel a taknyos kislánnyal.
2018. júl. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
32%
én ismerek olyat aki fű miatt kattant be ;) ne védjétek annyira, mert nem olyan laza cucc, mint hiszitek.
2018. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!