Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyű ember vagyok ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű ember vagyok ezek után?

Figyelt kérdés
Hazudtam a barátomnak. Nem mondtam igazat abban, hogy ki és hány partnerem volt ezelőtt mert neki én vagyok az első komoly és a természete miatt, nem szerettem volna megbántani. Azt akartam, hogy ne érezze, hogy ő az igazán fontos ember számomra, de annyit értem el vele hogy hazug embernek tart. Nem szerettem volna bántani őt, hatalmas hibát követtem el.. Megérdemlem egyáltalán ezt a kapcsolatot?
2018. júl. 19. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem sose érdekelt a mult,de nem kell hazudni,az idevezet.
2018. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mi az indokod, hazudtál neki. Simán kikerülhetted volna a kérdését, hogy semmi köze hozzá, mert a mult egyedül rád tartozik. Elejét vehetted volna annak, ahol most tartasz. Néha-mindig az egyenesd út a legeslegnehezebb, de hosszútávon mindig kifizetődőbb.

Megérte?

2018. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül felesleges téma az előző kapcsolatok, partnerek kitárgyalása. Egy kapcsolat nem lesz attól semennyivel sem jobb, hogy volt-e a párod előtt valakid, vagy nem, és nem is tudom megérteni/tisztelni azokat, akiknek ez nyom a latba, nem pedig magának a kapcsolatnak a minősége.


Hülyeség volt hazudni, és pláne hülyeség volt pont erről hazudni de ilyen szinten ostorozni magad, hogy csak ezért megkérdőjelezd hogy megérdemled-e egyáltalán a kapcsolatot is hülyeség. A leckét megtanultad, légy egyenes és őszinte, és adj bele a kapcsolatba, ne pedig benyalni próbálj a párodnak.

2018. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!