Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi nehezseg mellett működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi nehezseg mellett működhetne ez a tavkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nyaralasom alatt megismertem egy helyi pincert Gorogorszagban,21 eves. Csak gorogul meg romanul tud a szulei miatt, angolul nagyon keveset. Mar kb 2 hetr beszelunk messengeren, ott is parszor talalkoztunk muszak elott.. miatta elkezdtem ujra romanul tanulni, de lehetetlrn, hogy en is anyanyelv szinten beszeljem. 1200 km van koztunk jelenleg, amiota hazajottem minden nap folyamatosan beszelunk, ejjel videochateltunk is. Ugy koszont el tolem, hogy majd ahogy vege a szezonnak jon hozzam. Beszelt rolam a szuleinek is,akik biztattak ot. Nagyon szeret engem, nala tobbet meg soha senki nem tett ertem, nem bant igy velem. O nagyon pozitivan all ehhez a dologhoz, en viszont ketelkedem benne, hogy ez működhetne

Jovo nyarig biztos,hogy nem fogok tudni menni,akkor is csak 1, max 2 hetre nyaralni

Valami megfogott benne es amiota "itthon" vagyok azt erzem, hogy nem itt kene lennem


2018. júl. 22. 13:25
 1/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:

"Nagyon szeret engem, nala tobbet meg soha senki nem tett ertem, nem bant igy velem."

Ez azért elég szomorú basszus. Nem lehet valami jó életed, ha ez igaz.

2018. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A maganeletem soha nem volt jo, az ismeroseim szerint el vagyok atkozva, mert azert nincs problema a kulsommel, adok magamra,de sokan csak jatszani akarnak
2018. júl. 22. 13:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked nincsenek barátaid vagy szüleid akik megmondanák neked hogy mekkora ostoba vagy?!
2018. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmet is behülyitette egy ilyen pasika.. Egy ido után pénzt kéregetett erre arra stb,Legyél ovatos.
2018. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon meredekül hangzik... Rohadt nagy táv, egyik nyelven se tudtok 'normálisan' kommunikálni. Nézd...ennek baromira semmi értelme. De ahogy írtad ezt te is érzed legbelül.
2018. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ugye tudod, hogy ezeknek a pincereknek hetente hordjak az uj noket az utazasi irodak? Egy baratnomet is elvarazsolta egy ilyen gorog felisten, de o elkovette azt a hibat meg melle, hogy par het mulva visszament hozza, mert hianyzott neki a pasi. Akkor derult ki, hogy az uj turnusban is talalt maganak egy nagy szerelmet, meg az utana jovoben is, meg azutan is...
2018. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom es ezt mar a megismerkedesunkor elmondtam neki

Ket hete vagyok itthon, tobbszor is videochatelunk, folyton beszelunk, a szuleinek is egyre tobbet mond rolam

Ottani ido szerint fel 11tol 4ig, majd 6tol ejfelig-1 ig dolgozik,de mindig felkel reggel hogy meg munka elott beszeljunk+ napkozben is ir

Abban a keves szabadidejeben tanul magyarul, en pedig gorogul

2018. júl. 31. 23:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Amiota velem beszel nem kovet be mas lanyokat,addig igen es tenyleg tervezi hogy szezon vegen jon ide
2018. júl. 31. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. De kutyabol nem lesz szalonna...
2018. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a barataimnak se mertem navyo mondank csak parnak merr tudom hogy lebeszelnenek errol vagy azt mondanak hogy mar megint rosszba szerettem bele
2018. júl. 31. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!