Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki bármi segítség? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki bármi segítség? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Röviden. Most leszünk 10 hónapja együtt, 23 évesek vagyunk. Sajnos nincsenek olyan barátaim, akiktól tanácsot kérhetnék.

Egy ideig minden szuper volt, alig vártuk, hogy együtt legyünk, pár hónapja azonban minden megváltozott és magamat okoltam, hogy nem elég amit adok, "tepertem".


Eddig nem számitott hányszor hivtam, mennyit beszéltünk, mennyit találkoztuk azt számoltuk, hogy de jó 4-5 napot is együtt tölthettünk. Azonban most ez sincs már, ha szombat délutántól vasárnap délutánig együtt vagyunk is úgy látom, hogy neki sok. Baj, ha leirom miért szeretem, baj ha épp a váeosba vagyok és egy órára felnézek hozzá.


"Elegem van a lelkizesbol, elegem van abbol hogy fel orankent igy szeretlek ugy szeretlek, hogy nem lehet normálisan beszélgetni semmirol sem.. meguntam mar azt hogy miert szerettel belem? Miert szeretsz? Miert vagy velem? Masrol se tudsz kerdeznni csak hasonlokrol, hany eves vagy? Nem kis nyalas 15-16 evesek vagyunk mar, de latom te meg ott tartasz. Es legyszives ne jatszd mar magad hogy erdekel ez meg az meg amaz, legalabb miattam ne, te csak probalkozol de ne csinald. nem kell allandoan "nyalni" .. mas kifejezest nem talaltam ra hirtelen. Ennyi.. es szia.. es bocsass meg hogy most ébredtem fel es kimentem hugyozni meg szarni egyet es csak aztan válaszoltam..."


Ma egy ilyen választ kaptam..


Nem érzem, hogy akarná a kapcsolatot, ha rákérdez ezt kapom.És persze minden más fontosabb, mindig az utolsó vagyok, de ha nem akarna velem lenni mondaná, elmondása szerint.

Ha valamit mond, megyek vele ha akarja, ha nem megértem. Amit én szeretnék ritkán van, velem alig beszél már, semmit se oszt meg.


Valakinek ötlet mi tévő legyek, mert én tnyleg szeretem és nem akarom elhagyni.


Értelemes válaszokat előre is köszönöm.



2018. júl. 27. 12:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Lelkizésnek az számit, hogy elmondtam neki a munkahelyen mi volt, ő kérdezte.Egyrészt ő is folyton panaszkodik, mégse vált.


Hagyjak teret??

11-kor felkelt, 1kor indul dolgozni, 10-ra hazaér és 11kor nyilván alszik, másnap kezdődik előlről. De nem szólok érte.


Az, hogy egy nap ha beszélünk elmondom kb. 3-4szer h szeretlek. Azt nem értem miért baj.


De nyilván velem van a baj, mint mindig.


Rendben dolgozik, én is, de van pár perc szünet vagy olyan műszakban van, hogy több ideje van se beszélünk. Hétközbe nem találkozunk még ha ráérne vagy épp én.

2018. júl. 27. 15:35
 12/20 A kérdező kommentje:
Órakat várok néha a válaszára... de biztoa velem van a gond... mindegy is. Mindig én kerülök úgy is ki hibásnak. Vannak olyan barátok akkikel van programom, de nwm olyan a kapcsolatunk, hogy megosszam a lelki gondom.
2018. júl. 27. 15:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi a fenének hisztizel még itt? Ha nem tetszik a helyzet,hagyd ott. De basszus úgy utálom az ilyen nagy szájú,mégis akaratgyenge embereket. Röhej amit itt levágsz. Tényleg 23 vagy? Inkább 14-re tippellek.
2018. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem elég konkrét az, amit írt. Az agyára mentél...
2018. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de lelkizésnek nem az számít hogy mi volt a munkahelyen és ő sem erre gondolt.


"Elegem van a lelkizesbol, elegem van abbol hogy fel orankent igy szeretlek ugy szeretlek, hogy nem lehet normálisan beszélgetni semmirol sem.. meguntam mar azt hogy miert szerettel belem? Miert szeretsz? Miert vagy velem? Masrol se tudsz kerdeznni csak hasonlokrol,"


Itt hol látsz olyat, hogy nem érdekli mi volt a munkahelyen? Itt továbbra is az a probléma, hogy veled nem lehet normálisan beszélgetni semmiről (nem válaszoltál a korábbi kérdéseimre, mi az ami érdekel, lehet-e veled beszélgetni értelmesen közéletről, politikáról, tudományról, filmekről, könyvekről, az élet nagy kérdéseiről stb.)

És sok napi 4x a szeretlek, látod írja is. Az agyára mész!


Nem fizikailag vagy sok, hanem ráakaszkodsz és egyszerűen "sok" vagy neki. Sajnos vannak ilyen emberek,akiből fél óra is sok. És valószínűleg jól látod, nem akarja már ezt a kapcsolatot. Szerintem érzelmileg zsarolod is, azon szoktak ennyire kiakadni az emberek és azért írta az üzenet utolsó mondatát.

2018. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Korábban tőle nem volt sok a napi regény hogy igy meg úgy szeretlek... én ugyanúgy viselkedem mint mikor elkezdtük.


De rendben elfogadom én vagyok a sok és kész, csak akkor az ember szakitani szokott.



Köszönök minden választ!

2018. júl. 27. 18:37
 17/20 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat elején normális, hogy sokat lelkiznek a párok, akkor nagy lánggal égnek még, de idővel ennek szelidülnie kell. Nem azért mert már kevésbé szeretik egymást az emberek, csak egyszerűen nem lehet örökké a kezdeti nagy lelkesedéssel égni. Hosszabb távon már tényleg fárasztó és sok. Most komolyan minek egy nap 3-4X mondogatni, hogy szeretlek? Nem bőven elég 1x búcsúzáskor?

Meg lehet, hogy nála tulontúl is szelidültek az érzelmek, valószínűleg már nem igazán érdekled, ami talán ennek a viselkedésedbek is köszönhető.

Szakits vele, es kész, kár ezt tovább húzni. Számodra sem felel meg már ez a kapcsolat így, akkor meg szakitani szokás mint írtad.

És okulj belőle. Jó dolog a nagy lángolás, de nem szabad tulzásokba esni, állandóan ömlengeni, ráakaszkodni stb. Gondold vegig mikor kezdett romlani, hol hibázhattál stb, és tanulj belőle, hogy legközelebb ne kövesd el ezt a hibát.

2018. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyébként megértem a barátod, mert 10 hónap után mar tényleg nem ott kellene tartanotok, hogy azt forszírozgassátok miért szerettetek egymásba. Az elején meg jóleső erről beszélni, de aztán fejlődik tovább a kapcsolat, a kezdeti rozsaszin ködből új szakaszba lép, és már baromira nem izgalmas állandóan arról nyáladzani, hogy igy szeretlek meg úgy, meg ezért meg azért. De te megragadtál ezen a szinten.

Lehet, hogy kicsit durvább hangvételű ez az üzenet, de mist legalább kerek perec közölte mi a baja veled. Hamarább is megtehette volna, hátha akkor még meg lehetett volna menteni. Mostanra szerintem ez a vonat mar elment.

2018. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igaza van a barátodnak, de azért elég bunkó stílusban mondta el hogy mi baja. Normálisan nem lehet? Én is oda-vissza vagyok a páromért ha tehetném állandóan csókolgatnám, de azért néha visszafogom magam mert nem akarok sok lenni. :D Egy nap tényleg nem kell ennyiszer elmondani hogy szeretlek, mert még a varázsát is elvesztette.

Egyébként most hogy vagytok kérdező, meg tudtátok beszélni?

2018. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nyilván 10 hónap teljes történését nem tudom leirni ide, hogy mi változott egy napot ragadtam ki. Mai nap gy zajlott, higy felkelt elment dolgozni, nem igazán beszéltünk nyilván mit tegyek ha dolgozik, de nem is fogunk találkozni.


Velem nem lehet ugye beszélni semmiről, megkértem, hogy ő mondjon egy témát amiről szivesen beszélgetne.. de ő nem tud semmit se.


Minek erőltessem akkor tovább?

Mielőtt bárki csak engem okolna, hogy n nem adok neki teret, többször volt, hogy ne találkozzunk, egyedül.akar lenni, rendben elfogadtam. De ha én mondtam nemet csak gond volt.


Tény, hogy a pecától lány léttemre tartottam, nem mondom, hogy oda vagyok érte, de kezd érdekelni... közölte, hogy ne miatta érdekeljen, és nem birom megmagyarázni, hogy a siker, hogy életem első kis tenyérbeillő franc se rudja milyen halát kifogtam, jó érzés volt.


De hát beletörődtem már. Ha ő valamire nemet mond, az úgy legyen hiába mást szeretnk, mert csak vita lenne amit kerülök inkább.


Majd túlleszek az egészen ha vége, ha megjavul örülök.

2018. júl. 28. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!