Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom féltékeny a legjobb barátomra?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, már az eleje óta féltékenykedik rá. Miután megtudta, hogy igazából vele vesztettem el a szűzességem(tehát volt köztünk valami) csak még rosszabb lett. Mai napig szoktunk találkozni a barátommal, de mióta együtt vagyunk már a kapcsolatom sem olyan "közeli" vele. Ő is és én is tiszteletben tartjuk ezt. Szóval nem értem miért kell ilyennek lennie. 20L
2018. aug. 4. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
Mert kisfiu a barátod, és egoista. Ki akar sajátítani, ilyenek. Fiatal mégy majd megtanulja mit hogy kell.
2018. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 próbálokkedveslenni ***** válasza:
78%

Egy apró kérdésem van, de kíváncsi vagyok a válaszodra.

Ott a legjobb barátod, aki fiú. A legjobb barát definíciójából adódva jól megértitek egymást és nagyon hasonlóak lehettek.

Szexelni is szexeltetek, tehát külsőleg is tetszetek egymásnak.


Miért nem vagytok együtt? Komolyan kérdezem. Ott egy csávó, akivel jól megvagytok és a vonzalom is megvan.

Esetleg ilyen kaka volt a szex vele?

2018. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindig a szex a kaka a baráttal, hanem másképp gondolkodik pl kardinális kérdésekben, de minden másban jófej. Nekem is van ilyen fiú barátom...
2018. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

Téged nem frusztrálna, ha neki lenne egy lánybarátja? Szerinted ez teljesen rendben van?


Inkább az merül fel, hogy mi olyat tud az a barát, amit a párod nem. És itt jön a gond. Ha válaszút lenne, esélyes, hogy a barát maradna, és a párod menne. Ezeket érdemes átgondolni...

2018. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Akkor tisztazzuk! Akinek van fiu baratja, az ONNANTOL KEZDVE mar atlatja a nemek kozotti baratsagok mikentjet. Ergo nem frusztralhat! szerinted ez a gondolkodas nem oda vissza mukodik? :D
2018. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
A fiu barat is pont azt nyujtja mint barmilyen mas barat. Mifele kerdes ez? Vagy ti kizarolag himekkel baratkoztok? Meg altalanosban oke, de egyetemi koruaktol kezdve sokaknak vegyes barati tarsasaga van. Azt hittem ez a NORMALIS!
2018. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

Egyszerű, költözzél össze a barátoddal.

Mit nyűglődsz mással. Én sem hinnék neked. Női barátokkal, én is lefeküdtem és ez néha ismétlődött akkor is ha nekik, vagy nekem volt ép kapcsolatom. 1-1 beszélgetés kettesben, ha még kis pia is volt, ágyba végződött. Akivel az ember egyszer lefeküdt, azzal már sokkal könnyebb másodszor, harmadszor is.

2018. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Én totál megértem a baràtod és az első vàlaszolónak nem kisfiú vagyok hanem felnőtt nő. Kérdező én úgy gondolom, hogy létezik férfi és nő között baràtsàg csak éppen ebben a kapcsolatban nincs szex ennyi. Én sem örülnék a baràtod helyében, vagy szted ez ha fordítva lenne, teljesen normális dolog lenne?
2018. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Mi nem fekszunk le a mas nemu baratainkkal (akkor sem ha volt regebben valami). Csak hogy legyen egy ellen pelda is ;).
2018. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Neki barátnője volt, mikor lefeküdtünk, ezért egyértelműen nem jöttünk összem Meg amúgyis féltünk hogy tönkreteszi ez a dolog a kapcsolatunkat. A szex jó volt vele. Illetve elfogadnám ha a pasimnak lenne lánybarátja, amíg tudom megbízhatok benne, ha választanom kéne akkor meg a barátomat választanám igen, nekem ő fontosabb.
2018. aug. 4. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!