Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanád el a jövendőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanád el a jövendőbeli barátnődnek, hogy az első csókom az 12 évesen egy másik fiúval történt?

Figyelt kérdés
12 voltam, és az új gyerek aki az iskolába jött, hosszu haju kék szemü, szőke fiú volt, és én még totál gyerek voltam. eléggé kevés barátja volt, pont emiatt, de én összebarátkoztam vele, és egyszer felhoztam hogy próbáljuk ki milyen csókolózni, és hát megtörtént, és utána többször is csináltuk, amíg én másik év kezdetén át nem mentem másik iskolába. szeretném ezt elmondani ennek a lánynak, mert úgy érzem, hogy mivel ő is elmesélte első élményeit, így nekem is őszintének kéne lennem vele. ti hogyan reagálnátok erre? mert félek hogy nehogy emiatt megváltozzon rólam a véleménye. szerintetek hogyan meséljem ezt el neki?
2010. jún. 21. 04:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
XD Nekem ez a sztori tetszik. Olyan nem is tudom...vicces. Bár én fiú vagyok. Szerintem ne parázz rá, a csajok egyébként is értékelik, ha valami nagy titkot osztasz meg velük, vagy beszélsz valami gyengeségedről.
2010. jún. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy ide is leírtad, ha azt érzed hogy elég nyitott erre és el tudja viselni az igazságot akkor ez a történet így tökéletes is lesz, ha pedig látod rajta hogy prűdebb, akkor csak egy szót változtas meg: a fiút cseréld ki lányra.
2010. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát, épp ez az, hogy őszinte szeretnék vele lenni, nem kicserélni a szavakat. nem tudom mennyire prűd etéren, ennyire még nem tartunk előre, de ő mér elmondta sok ilyen dolgát, és szerintem gy lenne tisztességes ha én is. csak hogy? és kicsit félek hogy esetleg valami radiátornak néz majd, pedig semmi közöm hozzájuk, te úgy mondom ezt hogy azon a fiún kívül akiről meséltem, SENKI!vel még csak meg sem fordult a fejemben. Ő kivételes volt.
2010. jún. 21. 09:03
 4/14 anonim ***** válasza:

juuuuuj!!!! de cuki!! bocsi.... nem vagyok b*zi párti, sőt homofób vagyok... de ennek ehez semmi köze

a barátnőd sztem csak mosolyogni fog rajta egyet

ez csak két gyerek unaloműzése, vagy csak a kíváncsiság, nem tudom, de szerintem nyugodtan mond el neki, ettől biztos nem fog megutálni, inkább csak közelebb fogja érezni magát hozzád, hogy ilyen titkot is megtudhat tőled :)

2010. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
hát nekem tuti elmenne a kedvem téged megcsókolni...
2010. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

12 éves voltál! Ebben igazán nincs semmi szégyellnivaló. Szerintem annyira nem lehet prűd, hogy ezen kiakadjon. És ha van esze, valóban az őszinteségedet fogja értékelni. :)

20L

2010. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez aranyos ** szerintem is nyugodtan mond el neki:)
2010. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mond el neki nyugodtan :D én pasim is bevallotta, hogy smárolt már sráccal, néztem egyet, kérdeztem 'részegen?' mondta 'ja.', és ezzel le volt tudva az egész :D

15/L

2010. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát most megnyugtattatok, köszi csajok!:) akkor lehet el is mondom neki, amikor alkalom adódik rá:) azért ha van valakinek még otlete írjon nyugodtan!:)

ÜDV!

2010. jún. 21. 11:34
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem is mondd el neki. :) én az ilyesmit cukinak tartanám... meg különben is, ez csak két gyerek unaloműzése volt, semmi több. :D

=)15/L

2010. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!