Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én tartom nevetségesbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom nevetségesbek a párkapcsolati problémákat?

Figyelt kérdés

A párkapcsolati problémák újra és újra bizonyítják, hogy a modern természettudomány koraban, itt a 21. században az mennyire hülye (tisztelet a kivétlnek).


Nevetségesek a problémák, a "megoldások", és az is, hogy akkor is együtt maradnak, amikor a kapcsolat már zátonyra futott.


Azt gondolom - a vallás után - a párkapcsolat a nép opiuma.


Hahaha


2018. szept. 1. 22:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Már bocsánat, de te ki a halál retkes f...a vagy, hogy ítéletet mondj azok felett, akik hisznek valamiben? Miért fáj az neked, hogy valaki nem úgy látja az életet mint te? Baromi rossz indulatú ember vagy kérdező, és kb hánynom kell a mentalitásodtól.
2018. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Am vágom a szójátékot, de most nem ez a lényeg.


Tehát, csak én találom nevetségesnek ezeket a problémákat, amely a józan gondolkodást teljesen mellőzi?


Salamon királynak a Biblka szerint 1000 nője volt, gondolom, ott nem voltak gondok, mert a háremben ő volt az úr. A mai, elsavanyodott, romantikus maszlag kapcsolatok bezzeg ontják a sok problémát.

2018. szept. 1. 22:41
 13/21 A kérdező kommentje:

11-es:


Ennyi erővel akkor fel sem kell szólalni a hülyeség ellen...


Persze, tanitsanak a suliban kreacionizmust, higgyenek a média által súlykolt dolgokban, és terjesszék a sok egeszségtelen vackot.


Nem vagy semmi, 11-es.


Vajon egyetértettél volna-e i.e. 399-ben az athénk népgyűléssel Szókratész kivégzését illetően, mert felszólalt a hülyeség ellen es gondolkodni tanította az embereket?

2018. szept. 1. 22:45
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a kérdező azt érti ez alatt , hogy már az egyik fél depressziós a másik hülyeségétől de még akkor is ott áll egyhelyben várva a varázslatra ,majd minden megjavul.
2018. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
A hetek hónapokba majd évekbe mennek át és csak áll és szenved.
2018. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
A házasságok nagy része válással végződik. A legtöbb embernek több, mint egy kapcsolata van élete folyamán. Nem értem a problémádat, kérdező.
2018. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

14-es rátapintott a lényegre.


Igen, arra gondolok.

2018. szept. 1. 22:54
 18/21 anonim ***** válasza:
60%
Igen, van igazság abban, amit mondasz, kérdező.
2018. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%
Hogy őszinte legyek még mindig nem tiszta mi a kérdés lényege. Hülyének tartom-e azt aki x éve szarul működő kapcsolatban szenved ahelyett hogy kilépne? Nem az én tisztem megítélni értelmetlennek tartom hogy pazarolja az idejét de ennyi. Lehet én vagy akár te kérdező ugyanígy tennék a helyében mert az ilyen kapcsolatokat 2 dolog tartja össze. Vagy az érdek és ebben az esetben amondó vagyok hogy aki érdekből van együtt és szenved de nem próbál kijutni a helyzetből annak még nem fáj eléggé. Na az ilyet általában hülyének tartom. Ritka az olyan eset mikor valakinek tényleg meg van kötve a keze. A másik mikor az emlékek a pozitív érzelmek tartanak együtt ez az amire ha jól értem a kérdező gondol. Viszont az érzelmektől nem várhatsz racionalitást. Pont nem arra vannak kitalálva. Így számomra nincs értelme a kérdésnek. Arról nem is beszélve hogy tulajdonképpen ahol az érdek (vagyon lakhatás stb.) a visszatartóerő valójában ott is az érzelmek uralkodnak. Konkrétan a változástól az újtól való félelem. A félelem pedig legalább olyan irracionális döntésekre sarkall mint a szeretet. És az érzelmi tényezőt nem tudod kivenni a kapcsolatokból az az alapja és valahol az teszi az embert emberré az adja a személyiségét szabályozza a viselkedését. Mindegy hányadik évszázadot írjuk. Mindegy mi a foglalkozása. Kétlem hogy egy biológus ne lenne szerelmes vagy ne lennének félelmei reményei vágyai.
2018. szept. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19 szerintem elég jókat ír. Plusz gondolom még fiatal vagy, maximum 35 éves.


Fiatalon nagyon hasonlóan gondoltam ezekre a dolgokra, mint te, viszont azóta nagyon sok életutat láttam, és rájöttem, hogy minden embernek megvan a saját nyomora és öröme, az élet minden területén.


Egész egyszerűen képtelen vagy rálátni mások igazi kapcsolatára. Hangsúlyozom, nem arra, amit feléd mutatnak! Fogalmad sincs róla, mi zajlik két ember között igazából. Lehet, hogy te nevetségesnek érzed a kapcsolatukat, a problémáikat, és szerinted nincs szükségük egymásra, de a háttérben ők teljesen jól elvannak, csak az egyik szeret panaszkodni - és biztos ismersz te is olyan embereket, akiknek lételeme a látványos szenvedés - a másik pedig panaszkodással próbálja felmenteni magát az alól, hogy szimplán csak hűtlen, mert neki az úgy jó, és nem is szeretne erőlködni az ellenkezője miatt. Ezek inkább fel nem vállalt vélemények és személyiségek, nem egy nevetséges probléma, mert az inkább csak egy hozománya ennek. Az ember társas lény, általában szeretne a társadalomhoz tartozni, a társadalmi normát pedig a többség határozza meg. A társadalom számára ezek a személyiségjegyek nem szimpatikusak, úgyhogy ők majd hazudnak, hogy illeszkedjenek a társadalom egészéhez. Ez ellen a jelenség ellen lehet lázadni, de ebből a szempontból az is "nevetséges". A többség véleményét 1 ember elég nehezen írja felül.

2018. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!