Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért tette? Nem is akar már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tette? Nem is akar már? Nemrég szakítottam az exemmel, mert olyan dolgokat csinált ami egy kapcsolatba nem való..

Figyelt kérdés
Nagyon jól meg voltunk kb 2 hónapig.Utána még sírt h szeret meg minden.Ki is "békültünk" de utána megint összevesztünk és mondtam neki h csináljon amit akarjon, én is azt fogom. Akkor még mondta h nem meg h engem akar nem tud elfelejteni és nem is akar. Ez volt 4 npja. Tegnap viszont feltett egy lányról képet az oldalára és törölt is az ismijei közül.
2008. nov. 4. 17:10
 1/6 Srapnel ***** válasza:
100%

Nem nyilvánvaló? Nem kellesz többé neki. Ez a helyzet.

De ha mégis, akkor kell neked egy ilyen szeszélyes ember? Hagyd a csudába! (29f)

2008. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van értelme továbbra is egy "ilyennel" foglalkoznod! Keress nyugodtan Te is mást magadnak!
2008. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak fel akar ezzel piszkálni kicsit, kíváncsi, hogy érdeklődsz-e még iránta, vagy túltette magát rajtad... Ennyiből sajnos nehéz megállapítani, hogy melyik a helyes válasz.
2008. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is tettem fel 1 pasiról képeket hozzám mint ha nekem is lenne barátom....és számokat is lehet feltenni és feltettem a közös számainkat(csak azokat)...hátha látja h mi van...de nem tudom...azt sem akarom h lássa h annyira epekedek iránta..nem akarok megalázkodni de tudatni akarom a számokkal h még mindig fontos nekem
2008. nov. 4. 17:21
 5/6 Srapnel ***** válasza:
100%
Most párkapcsolatra vágysz, vagy intrikára, taktikázásra? Emiatt nem fog belédszeretni, meg visszamenni sem. Élj normális életet és ne ilyen marhaságokkal foglalkozz. Milyen kapcsolat lesz ebből, ha ez az alapja? Trükk, bosszú, hazugság, sértődés, szeszély. Ez nem érzelem, ez háború...
2008. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kissé gyerekesnek tünik ez,hogy kiteszel más pasiról képet,meg közös zene stb.Inkább jobb lenne,ha megpróbálnád elfelejteni,mert eléggé olyannak tünik,aki nem tudja mit is akar,mellé még talán kissé komolytalan is.Nem hiszem,hogy ezt szeretnéd hosszútávon,hogy ilyen "kapcsolatod"legyen,ez nem vezet sehová se.
2008. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!