Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A stressz megnehezíti a kapcsolatunkat. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok egyetemre járok én és a párom is. Az a probléma, hogy a vizsgaidoszakokban nagyon stresszel és nagyon nehéz vele lenni, folyamatosan veszekszunk ilyenkor. Most is ugyanez történt veszekedtunk kicsit és a vége az lett, hogy a fejemhez vágta, hogy jobb lenne ha nem találkoznánk ilyenkor mert neki nincs szüksége erre a folytonos balhera (hozzáteszem hogy általában miatta van balhe mert tok feszült) és ő így nem tud tanulni. Ezen felül ilyenkor nem nagyon szexelunk neki egyáltalán nincs rá igénye.. nemtudom kibirok e meg egy ilyen időszakot. Valaki javasolna valamit? Nincs ötletem mi a megoldás és fel sem fogja hogy ezzel engem mennyire megbánt.

2018. dec. 10. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "vizsgaidőszak stressz" sehol sincs egy "létbizonytalanság stressz"-hez képest, amit később átélhettek, ha nem születettek gazdagnak.


Valahogy tanuljátok meg most kezelni...

2018. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is érzem hogy ebből rengeteg probléma származhat később csak nemtudom hogy kene tenni ellene
2018. dec. 10. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy azt kéne belátnia, ami ugye neked rosszul esik, hogy te fontosabb vagy, mint a vizsgaidőszak... Mert ugye lesz még ennél nagyobb stressz is, amit sajnos tanulni kell kizárni. Le kell ülnötök, és elmagyaráznod neki, hogy neked ez mennyire fontos.


Aztán kompromisszumot kell kötni, pl: találkozzatok kevesebbet, mint máskor, de akkor rád kéne figyelnie teljesen. Valamennyire engednie kell neki is, mert tekintettel kell lennie a te érzéseidre is.

2018. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!