Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változat meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változat meg ennyire a könnyen jött pénz?

Figyelt kérdés

A "könnyen jött" most kihangsúlyozva.


Az ismerősi körömben is tapasztaltam, hogy addig szerény, visszafogott lányok, ha jobb anyagi helyzetben lévő párt találtak, rohamosan idomultak az igényeik a megváltozott helyzethez. Addig jó volt a tömegközlekedés, most már autó kell, jó volt a belföldi wellness, most már Mallorca kell...


Hasonló azokkal is, akik nem párkapcsolatban vannak, hanem prostitúcióból élnek meg.

Eleinte csak a tandíjra kell, aztán már a 20. Dior retikülre.


Mi ennek a jelenségnek az oka?

Ennyire csábító a magasabb életszínvonal?


És miért nem megfelelő a középút?

Jó, aki párizsis zsömlén élt hatodmagával a kollégiumban, érthető, ha többet szeretne, de miért nem jó egy csendes kis kétszobás lakás valahol a külvárosban, miért kell rögtön villa a Rózsadombon?


2018. dec. 27. 21:03
 1/9 Zzzz90 ***** válasza:
27%

Miért zavar téged, ha másoknak nagyobbak az elvárásai, mint a tiéd?

Úgysem passzol a személyiségetek, tehát fölösleges kapcsolaton gondolkozni velük.


Azt pedig te sem tartod jó ötletnek szerintem, hogy valaki adjon le a céljaiból.


A 'változás' pedig nem történik meg a személyiségükben, hanem mindig is a jobbra vágytak. Ez benne van az emberekben. Mindenki a jobbra vágyik. Az más kérdés, hogy ki mennyit hajlandó tenni érte.

2018. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtat meg, csak leesik az álarc, és megmutatkozik az ember valódi énje.
2018. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Te tényleg azt hiszed, hogy aki bkk-n nyomorog, a sokszor büdös, tülekedő tömeggel és vár fagyos reggeleken, vagy rohan a jeges utakon, cipeli a cekkert, az erről álmodozik egész életében, hogy bárcsak mindig párizsis szendvicset ehetne?
2018. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ne, ha megtehetik? És nem hitelre költekeznek például.
2018. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

ezt én sem értem..az eddigi, középosztály szintű keresetemmel bebizonyítottam, hogy tudok egyszerű életet élni


elég esélyes, hogy perpill belenyúltam egy masszív üzletbe..meglátjuk de amilyen álmaim most vannak, egyikben sincs fényűzés..


az egésznek az oka amúgy az, hogy a hü|yéknél nem maradhat pénz, igazán gazdag és túlélő csak okos ember lehet

ennek végülis örülhetünk, nem? :)


25F

2018. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Láttatnia kell a külvilággal hogy neki milyen jól megy, és ezáltal ő mennyire értékes.

Csak a valóság az hogy értéke annak van aki értéket teremt, vagy el tudja adni. Hordhat bárki pandabőr bugyit ha azt a 80 éves papa fizeti ki neki, attól az ő értéke nem lesz több csak azt hiszi.


Nem véletlen hogy aki megdolgozik a pénzért nem szívesen vagy egy társaságban ilyen fellengzős hülyékkel:)

2018. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Agymosottak
2018. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ezzel a gond. Ha valaki megteheti, hogy autóval járjon, szép házban éljen, és szép helyen nyaraljon, akkor miért ne tegye meg? És miért gondolod, hogy a jobb anyagi helyzetben lévő pár az bármivel is rosszabb, mint egy csóró? Rengeteg fiatal, normális, tanult, ambíciózus, jól kereső férfiismerősöm van. Miért baj, ha ők elviszik nyaralni a barátnőjüket, vagy nem akarják, hogy 1 órát buszozzanak a munkába?
2018. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

vannak emberek, akik mohók.. több és több kell! ha egyszer ráéreznek, nem tudnak leállni. kell a fényűzés, talán ettől többnek érzik magukat! nem ismerik a megelégedés szót!

ne foglalkozz velük, hasonló- a hasonlóval ismerkedik.

2018. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!