Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak, hogy más nőkkel beszél/flörtöl?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 15:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Az hogy beszélget nem zavarna, csak lehet rosszul fejeztem ki a kérdésben magam.

Úgy beszél, hogy flörtöl velük. Sajnos volt hogy így bukott le előttem. Elég fájó volt visszaolvasni ahogy beszélt velük.

2019. jan. 17. 16:03
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem bocsájtanám meg neki, de én többek közt azért is maradtam a mostani párommal, mert benne megbízok, tudom hogy ilyen téren nem bántana meg.
2019. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
10# Bár csak a ruháját dicsérte volna. Annál tovább ment, mintha fel akarta volna szedni.
2019. jan. 17. 16:04
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem kap otthon szexet a párod, ez már a te hibád is.
2019. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
"Elég fájó volt visszaolvasni ahogy beszélt velük." - tehát titokban olvasgatod az üzeneteit. Egyikőtök sem jobb a másiknál. Ő lazán veszi a hűséget, te meg kutatsz meg féltékenykedsz. Csak nem értem, hogy ha már rájöttél arra, hogy csapja a szelet más csajoknak, akkor minek vagy vele.
2019. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

14# de kap.. jézusom


15# Nem titokban. Előttem nyomkodta a telefont, és ott írt neki egy nő szívet. Azt hazudta hogy a rokona, végül megengedte hogy megnézzem a beszélgetést

2019. jan. 17. 16:16
 17/24 anonim ***** válasza:
...és ilyen pasi még otthon is kap szexet...Jééézusom. Megérdemlitek egymást!
2019. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Akkor meg főleg minek vagy vele, ha szemrebbenés nélkül az arcodba hazudik?

Régóta együtt vagytok? Mert ha ragaszkodsz ehhez a férfihoz (amit nem értek miért), akkor még a kapcsolat elején kellene meghúznod a határokat. Ha azt látja, hogy bármit megtehet veled, idővel egyre rosszabb lesz.

2019. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus magyar kommersz kapcsolat.
2019. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Beszélgetni azzal beszélget, akivel akar, legyen az férfi vagy nő. Flörtölni flörtöljön velem, vagy a k... anyjával, ha velem van kapcsolatban.
2019. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!