Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tunéziai fiu a párom fel eve!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunéziai fiu a párom fel eve! Eddig gumival vedekeztunk, de fog. Gatlot szednek, viszont kicsit félek attól, hogy nehogy vmit osszeszedjek tőle. Hiába szeretem, bízom benne, de sok negatívat hallottam. Vélemény?

Figyelt kérdés
Pl Egy ismerősöm mondta h egy not hosszú ideig kellett gyógyszerekkel kezelni mert osszeszedett vmi durva nemi betegséget..olvastam régen h nem tiszták. Mondjuk ezzel nem értek egyet..de mit gondoltok? 26/n
2019. jan. 23. 19:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintem magyarról ugyanúgy össze lehet szedni bármilyen nemi bajt, mint arabtol. Csak tényleg riogatnak sokan..
2019. jan. 23. 19:38
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha ennyire félsz ettől akkor menjetek el közösen szűrésre. A legtöbb nemi betegséget amúgy nem csak behatolással lehet elkapni.
2019. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek valakit, aki több éve együtt van tunéziaival, gumi nélkül is, mert gyerek is lett. Még él
2019. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Baromi jo kapcsolat lehet. :(
2019. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
A nemi betegség nem bizalom kérdése. Vagy szűz volt, mielőtt veled összejött? Szerinted attól,hogy fél éve veled van, elmúltak a korábban összeszedett betegségei? Vagy hogy gondolod, hogy bízol benne?
2019. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem magyar a parom de az elso szexualis aktus elott elment nemibeteg szuresre h tiszta lappal erkezzen ebbe a kapcsolatba. Ez szamotokra miert nem opcio?
2019. jan. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!