Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 160/170km-távkapcsolat. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160/170km-távkapcsolat. Hogy lehet ezt kibírni? Akik már voltak ilyen helyzetben hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Túl drága a vonat jegy,és autónk sincs.De nagyon szeretnék együtt lenni.Havi 2-3 találkozóval működhet egy kapcsolat?!
2010. jún. 30. 18:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
szeretnénk*
2010. jún. 30. 18:50
 2/23 anonim ***** válasza:

Nekem működött... van akiért megéri bevállalni. Mi csak a hétvégéket töltöttük együtt.


23F

2010. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
szerintem már heti 1-2 alkalomnál kevesebbnél egyáltalán nem működhet a dolog, a kapcsolatnak a személyes kapcsolat a lényege, ha nyáron nem jársz suliba / nem dolgozol akkor aludj nála sokszor, napokig így talán működhet.
2010. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

köztem és a barátom között 150 km a távolság nagyon nehezen bírjuk (6 hónapja vagyunk együtt)...ráadásul én csak 15 éves vagyok...ő pedig 19

tényleg nagyon drága a vonat jegy és nekünk sincs kocsink...3 hete nem láttam...:) de utána együtt leszünk majdnem 2 hetet :) nagyon nehéz de ki lehet bírni...

tesómék 7 éve vannak együtt 3 éve köztük is 250 km volt...most meg majdnem egy városba járnak fősulira :)

2010. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

:)

Köszi ez eddig biztató

Sok boldogságot a távkapcsolatban élőknek:)

2010. jún. 30. 18:55
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
működhet, az egész bizalom, kitartás és hűség kérdése. és igen, van akiért megéri.
2010. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk működik :) 280 km az alaptávolság, most pedig Németországba van :( másfél hónapja nem láttam, de minden nap sms-ezünk. hétvégén webcam-on beszélgetünk. ha igazán szereted, akkor kibírod. ha meg nem, akkor amúgy is vége lett volna, csak később... 21/L és 23/F
2010. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

230 km = 4000 ft a jegy oda-vissza (diák) már majdnem 6 hónapja folytatom ezt, de megéri, mert nagyon szeretem, és összeillünk.

15/L és 21/F

2010. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18.59-es vagyok. Hát igen, a bizalom az nagyon fontos, ha nem bízol meg benne,akkor lőttek az egésznek. Döntsd el most, h megéri-e várni rá :)
2010. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"szerintem már heti 1-2 alkalomnál kevesebbnél egyáltalán nem működhet a dolog"


hát csak szerinted. Mi lehetetlent látsz ebben?


mi másfél hónap múlva leszünk 3 évesek, szeged-budapest a táv. 2 hetente találkozunk minimum, de ha sikerül akkor gyakrabban, felváltva megyünk egymáshoz. Még tanulunk, így a vonat az kedvezményes, és bár így is drága, ennyit áldozni kell, ha látni akarjuk egymást. Ritkán autóval is felmegyek hozzá.


Tehát nem kizárt, hogy működjön. Így hirtelen 3 ismerősöm jutott eszembe, akik távkapcsolatban élnek. Ki lehet bírni.

2010. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!