Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ongyilkossag, gyerek, lelkiism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ongyilkossag, gyerek, lelkiismeretfurdalas, lenne okom ra?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom.terhes lettem.megszuletett a gyerekunk,apuka nagyon szereti a babat.de a napokba derult ki hogy amikor a terhessegem kiderult volt egy alakulofelben levo kapcsolata az apanak.de azt mondja a gyerekem apja hogy nem tortent kozottuk semmi.mikor kiderult a baba az apuka megszakitott minden kapcsolatot a lannyal aki utana nemsokkal ongyilkos lett.szamomra ez most derult ki..lelkiismeretfurdalasom van.bar errol az egeszrol nem tudtam semmit..de megis h kozvetve de miattam lett vki ongyilkos ez elegge megvisel..
2019. febr. 4. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudtál róla!!! Nem tehetsz olyasmiről, amiről nem tudsz. A párod ment bele egy második kapcsolatba a tudtod nélkül, ergo ő kockáztatta a helyzetet.

Nem tudni, hogy a lánym ost miatta lett öngyilkos, vagy több dolog (pl amúgy is hajlamos volt rá, más dolgok is rosszak voltak az életében) összefüggött, ami miatt elvette az életét.


Milyen érzéseid vannak most a pároddal kapcsolatban? Végülis kiderült egy megcsalás. Lehet nem történt semmi fizikálisan, de a hátad mögött mással kezdett el randizni, őt szerette...


30N

2019. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon megdobbentem.foleg h en ebbol semmit nem vettem eszre..se azt h beszel vkivel se azt h talalkozik..es ha ez kiderult akkor vajon mi lehet még ami nem derult ki..szeretem ot.ezek utan is bizom benne.de kicsit most ezt az egeszet nem tudom hova tenni magamban.de a bizalmam nem tort meg
2019. febr. 4. 10:47
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Neked nincs okod rá. De hogy vagy képes együtt maradni egy ilyen férfival? Mert öngyilkosságot nem követ el senki egy "csak szex" kapcsolat miatt, ez sokkal mélyebb kellett hogy legyen kettejük között. Itt már te voltál a felesleges harmadik, csak pont a legrosszabbkor estél teherbe. Az igazságot meg már úgysem fogod megtudni, mert a lány a sírból nem fog visszajönni megmondani, a kedves párod meg nyugodtan éldegél melletted úgy, hogy megcsalt és megalázott téged, ráadásul vér is tapad a kezéhez. Mindezt hónapokon át titkolva, rezzenéstelen arccal. Kötve hiszem, hogy ez az ember szeret téged vagy a gyereket. De mit számít, úgyse fogod otthagyni.
2019. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Közvetve sincs közöd az öngyilkossághoz.Vezesd le kérlek,hogy miből gondolod ezt.A nő volt aki be szeretett volna befurakodni az életetekbe,nem Te.Ennyi.
2019. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta h szex sem tortent.semmi..de egy ugymondd csak lelkikapcsolatnal mas is kellett tortenjen a lany eleteben amibe lehet h ez a dolog volt a pont az i-re
2019. febr. 4. 10:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattad lett öngyilkos. De a helyedben inkább azon aggódnék, hogy apuka egy gerinctelen féreg és ha már előtte is voltak elhajlási szándékok, az első alkalommal megcsal, amíg a gyerekkel törődsz. Persze, tudom, azt mondta, hogy nem fog.
2019. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Vannak ilyen labilis emberek,akiknek ennyi is elég.Szerintem nem konkrétan a párod váltotta ki,hanem ax eddig felgyülemlett tapsztalatok,ês ez a visszautasítás.


Minek bünteted magad azzal,hogy magadra veszed más terhét?

Az apuka meg nem gerinctelen féreg feltétlen.Elutasította,öngyilkos barátainknak elég egy hajkihúzás és már eret is vágnak magukon.(4)

2019. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem történt szex, de a lánynak ő volt a reménytelen, nagy szerelme.

Lehet, hogy a párod hazudik, és mégisvolt szex is.

Lehet, hogy az a lány is terhes lett tőle.

Lehe, lehet, lehet..A lehetőségek vügtelen számúak, ahogyan a férfiak hazugságai is és a nők naivitása.Mi okod van annyira bízni benne? Esetleg nincs közös ismerős, akitől megtudhatnál valamit?

2019. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem tégedkéne hogy furdaljon alelkiismeret, hanem a párodat.Ő szédített két csajt.
2019. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos kozos ismerosunk..de teny h azoknak akik ennyire labilisak azok maskepp latjak a dolgokat..valoszinuleg tenyleg mas is lehetett a hatterben amire ez csak plusz egy lapat volt..mentalisan normalis embereknek ez nem egy akkora dolog ami miatt ongyilkos lenne barki is..
2019. febr. 4. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!