Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vki hazudott neked tobbszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki hazudott neked tobbszor is magyobb dologban akkor alap a dobás nem?

Figyelt kérdés
En nem adok eselyt a hazugoknak,foleg ha kb.mar masodszor megteszi. Ti is igy vagytok ezzel?
2019. febr. 22. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi elirtam. Nagyobb dologban-igy akartam.

Koszonom

2019. febr. 22. 12:59
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Egy kapcsolat az őszinteségen alapul. Nincs helye a titkoknak és a hazudozásnak.

Aki egyszer hazudik, az többször is fog.

2019. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én azért előbb megpróbálnám megfejteni,megkérdezni mi oka van hazudozni.
2019. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen,dobnám. Hazugság a szemembe az egyik legfőbb bűn.
2019. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is így vagyok / lennék ezzel. Én az első nagy hazugságot sem biztos, hogy elviselném, bár szituációfüggő nyilván.
2019. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

-Hol voltál édesem? Itt vannak anyámék, már alig várják hogy megismerjenek. Gyere nagyon finom az ebéd.

1.-a wc-ben voltam, megy a hasam.

-................... .......

............


2.-Most valahogy nincs étvágyam.

-Miért? Ne titkolózz és hazudozz.

-Rosszul vagyok kicsit.

-Rosszul? Hívjunk mentőt?

-Nem nagyon, csak wc-vel kapcsolatos.

-Ne hazudj és titkolózz. Egy kapcsolatban nincs helye hazugságnak. Mit képzelsz?


3.-Nincs étvágyam, rosszul vagyok.

-Pihenj akkor kicsit. Tudok segíteni valamiben?

-Szólok ha kell, köszönöm. Jó étvágyat.


Szerintem a 3-as párkapcsolat a nyerő.

2019. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyobb dologra értem, nem olyanra hogy most per pill.jol.vagy rosszul van, hanem olyanra ami az életben fontosabb
2019. júl. 5. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:

na igen számomra még a kis hazugságoknak sincs helye! max ha amiatt hazudik mert meglepetést akar vele okozni de szerintem az teljesen más téma!


na pl életkor testsuly magasság hasonlok lesza.rom jó persze ha +-3 év különbség van azt nem de a ugy igen! ha látom hogy vonzó nekem akkor mindegy hogy most 60 kilo vagy 65 vagy 40.....


a nagyobb hazugságok pl fizetése, szüzessége (na annál lehordom mindennek és elviharzok...) párkapcsolatai száma, drogok stb

2019. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sosem láttatok még Dr.House-t?

Mindenki hazudik. Ennyi. Ilyen az ember ebben a társadalomban.

2019. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!