Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba, de más is tetszik?

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve vagyok vele együtt, ő az első barátom - mindenben az első. Imádom, őt akarom a gyerekeim apjának, vele akarom leélni az életemet, tökéletes ember, tényleg.

Csakhogy néha megtetszenek más férfiak is, hol csak futólag, de van valaki (ráadásul a barátomon keresztül ismerem..), aki pár éve nagyon bejön, hol kimegy a fejemből, de van, amikor napi sokszor lecsekkolom instán, nézegetem a képeit, jó érzés, ha velünk van (ez max évi 1-2).

Annyira idegesítő érzés, mert egyszerűen tudom, hogy a barátom az igazi, sose találnék hozzá hasoblót, tényleg őszintén szeretem.

Volt valaki hasonló helyzetben? Mit kell ilyenkor tenni? Néha annyira kikészít ez a szitu... :D


2019. márc. 31. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez természetes szerintem
2019. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
Sajnos a nők ilyenek... A férfi egy életen át szerelmes a nő meg nagyon szerelmes csak hamar el is múlik náluk és más dákóba is kostolnának , mindig az újabb vadabb szenvedélyre van szükségük, ahogy kihűl valahol a parázs mert gyújtanák máshol. Ha fontos a barátod kerülj minden közös kontaktust vele , mert a vége rosszul fog elsülni !
2019. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudod kivédeni, hogy tetsszen valaki. Ettől nem leszel rossz ember. Az múlik rajtad, hogy mennyire adsz teret ennek a tetszésnek
2019. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Értelmezd újra a szerelem fogalmát.

Ha szerelmes vagy bele akkor nem nézegeted nyálcsorgatva más pasik fotóit.

2019. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez tök normális és természetesen dolog. Ilyenkor viszont arra figyelj, hogy a felgyülemlett extra vágyat a kapcsolatodba öld, ne az ábrándozásba.
2019. ápr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem vagy szerelmes.
2019. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem teljesen átlagos mai modern riherongy vagy. Nincs ezzel probléma, mert nem tűnsz ki a tömegből. Társ neked viszont nem való, s akkor mindig szerelmes tudsz lenni, ha kell 2 hetente. Nem mindegy neked kinek mondod szeretlek? Ma józsinak, holnap sanyinak. Tök mind1.
2019. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Utolsónál a pont. És tuti gyerek is vagy. Szerelem...
2019. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok gyerek és nem, nem mindegy, hogy kit szeretek.

Egy 7 éves kapcsolattal a hátam mögött azt hiszem egyértelmű, hogy milyen értékeket vallok, gyerekeket szeretnék a barátomtól, az elkövetkezendő pár évben, mellette megöregedni, mert igenis boldog vagyok mellette.

Riherongynak nem mondanám magam, mert ha az lennék, az elmúlt 6 és fél évem valószínűleg nem úgy alakult volna, ahogy, hanem már a 20. kapcsolatomat taposnám -és persze azzal sem lenne semmi gond.

Tény, hogy ez már nem az a rózsaszín, pillangók a gyomorban típusú szerelem, de aki azt hiszi, egész életében így fog érezni a párja mellett, az téved. Egy idő után a dolog átalakul valami mássá - nem rosszabbá, csak mássá.

A vágyódás az új dolgokra azonban megvan, erre is irányult a kérdés, kiváncsi voltam, mások hogy kezelik ezt, többen nagyon hasznosakat írtatok, ezt köszönöm! :)

Szívesen fogadok bármilyen további véleményt.

2019. ápr. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!