Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy békitenétek ki szerelmete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békitenétek ki szerelmeteket, ha az látni sem akar titeket? Pont ma egy éve hogy összejöttünk,2 hónapja szakítottunk

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól is függ h mit csináltál:/ 2 hónapja nem is beszéltek?
2010. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk. Nagyon összevesztünk. Kicsit bekavartam neki a családjában is.De megbántam, ugyanakkor nem akarok alázkodni
2010. júl. 6. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hívod felveszi?Azért konkrétabban is leírhatnád, mit kavartál be?Ha eddig nem keresett sehogy sem, lehet jobb lenne ha hagynád:S Esetleg kérj bocsánatot a családjától
2010. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
erő és alázat...
2010. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel kavartál be??Igy sajna hogy nem tudjuk nem nagyon tudunk segíteni!
2010. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen,ha úgy érzed szereted még,hívd fel,vagy küldj neki egy levelet,de ha a részleteket nem tudjuk konkrét választ ne várj ez ügyben.
2010. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok, ő ide járt dolgozni. Nekem azt mondta nyíregyházáról, de kiderült hogy Budapestről, és az is kiderült hogy családja van nem független hanem házas, és talán túl indulatos voltam, felkerestem a családját és bevallottam mindent.
2010. júl. 6. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor mit akarsz?:D

1. Eléggé elbasztad az élet, az Ő helyében én sem állnék Veled szóba

2. Te részedről nem etikus ezt folytatni, mivel családja van

3. A Te helyedben nem járnék olyannal, akinek családja van, és ezt letagadja előtted


Felejtős az egész...

2010. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!