Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léptél már ki hosszan tartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léptél már ki hosszan tartó, komoly kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Hirtelen tetted meg, vagy gondolkodnod kellett előtte...? Hetekig-hónapokig rágtad magad, és nehezen ment, szenvedés volt, vagy egyszer csak kipattant a felismerés, és ugrottál? Jött valaki más, vagy magad miatt tetted meg? Megbántad?
2010. júl. 6. 15:31
 1/5 outsider77 válasza:
100%
13 ev utan valtoztattam.Sokat hezitaltam,voltak almatlan ejszakak is. DE! Mostmar azt gondolom,nincs idonk halogatni a donteseket,mert az eletunk elszalad mellettunk.Amennyiben valami nem mukodik es ezen rovid idon belul nem tudsz illetve tudtok valtoztatni,akkor a dolgok elmergesedese helyett,bucsut kell intenunk a kapcsolatnak,barmilyen hosszu idorol,gyerekrol ,vagyonrol vagy sorolhatnam...van szo!
2010. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 2 év után szakítottam az akkori barátommal. együtt is éltünk, de később sok volt a vita, a féltékenykedés, talán ki is szerettem belőle. közben megismerkedtem egy másik férfival. nem volt közöttünk semmi, csak a munka miatt sokat találkoztuk. sokat beszélgettünk, nagyon jól éreztem magam a társaságában. igazából az döbbentett rá, hogy nem akarom a páromat, így gondolkodtam és 1 hét után szakítottam vele. nem bántam meg csak azt, hogy sokszor hülyén viselkedtünk egymással, amiért jó lett volna elnézést kérni. de ennyi. a mostani párommal már évek óta együtt vagyunk, sokszor van rossz időszak amikor eszembe jut hogy szakítani kellene, de szeretem, jó vele közös jövőt szeretnék. szóval sosem könnyű szakítani és elhagyni valakit. ha igazából szereted akkor sokat kell rágódni rajta, mert nagyon nehéz döntés. főleg, nehogy megbánd.
2010. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen. tegnap léptem ki belőle. 1hónapon keresztül csak a szenvedés volt már részemről, aztán elhatároztam hogy szakítsunk, mert semmi értelme nem volt már. 1 évig voltunk együtt. nehéz volt megtenni. és nagyon fáj. remélem minél előbb túlteszem magam rajta :( 16L
2010. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

már nem most volt de igen , léptem ki hosszú kapcsolatból 7 év után ! Az első volt nekem , ő vette el a szüzességem !

Hogy hezitáltam e? Nem ! amikor vki kilép egy hosszú kapcsolatból szerintem az egy folyamat , nem pedig elhatározom, hogy most vége és holnap elköltözöm !

Én azért döntöttem így, mert folyamatosan azt hallgattam, hogy úgyis ki fogok mást próbálni , mert nekem ő volt az első és egyetlen !

Elegem lett és megőrjített már ezzel !

lehet azt mondjátok, hogy ha szerettem meg kellett volna beszélni , hát igen, csak nem volt kivel !!!

utána egyedül voltam 4 hónapig, nem kellett senki, nem próbáltam ki senkit és jött a nagy ő, aki elfogadott , hogy csak egy pasim volt életemben 7 évig, sőt még örült is neki :)

azóta együtt vagyunk és össze is házasodtunk, már gyerekek is vannak :27/L

2010. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy a viharba ne lett volna, 2év 1hónap :D
2010. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!