Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se normális ha egy nő nem csinál semmit csak mert van egy kisgyereke?

Figyelt kérdés
Mióta megvan a kisfiúnk a párom szinte semmit se csinál. Én dolgozok majd miután hazaérek is megyek a házhoz amit télen vettünk, újitom fel, hogy minnél előbb beköltözhessünk. Másfél éves a kisfiúnk és egyre durvább a helyzet. Arra fogja, hogy még ébred éjszaka a gyerek és ez miatt mennyire fáradt. Szinte sose főz. Rendel, vagy az anyja hoz ebédet. Már egy hónapja biztos, hogy nem is porszivózott semmi. Tegnap mikor hazajöttem is csak feküdt és nézte a tvt. Ràszóltam, hogy valamit már csinàlhatna erre elkezdett sírni, hogy majd megtudnàm milyen egész nap egy kisgyerekkel. Tudom, de most akkor már mindent én csináljak még otthon is? Ti ezt hogy látjátok? Álmodni se merek már arról, hogy néha meleg étel várjon munka után, pedig jól esne.

2019. máj. 12. 13:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Lehet szülés utáni depresszió. Ne csak cseszegesd, mert ha ez az, akkor azzal sem segítesz. Szülés előtt is lusta volt?
2019. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Másik meg az, hogy mindig mondja, hogy menjünk el valahová, mert mennyire unalmas neki egész nap itthon. Így heti 2x kirándulni kell ami anyagilag se mindegy meg néha tényleg hulla vagyok. Ősztől megy a gyerek bölcsibe, ő meg vissza dolgozni.
2019. máj. 12. 13:32
 3/26 A kérdező kommentje:
Akkor azért jobban odatette magát. Bár főzni akkor se tudott nagyon, de nem is volt rajta, hogy megtanuljon. Gyerek is így általában mindig bébiételt eszik..
2019. máj. 12. 13:34
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha előtte sem sikerült ezeket a dolgokat megcsinálni, akkor miért háborodsz fel, hogy most sem? Vagy miért most?
2019. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%

Pont azért, mert NEKI van egy kisgyereke, te meg tojsz rá.

El se tudod képzelni, hogy mennyire leterhelő, ha ÉVEKIG 5-6 órát alszol, több részletben.

Te miért nem vagy a gyerekkel? Miért nem kelsz hozzá este?

A párod valószínűleg nem csak teljesen kimerült, de depressziós is. Ahelyett, hogy cseszegeted, inkább vedd ki a részed a gyereknevelésből! Csodát fogsz látni: hirtelen lesz energiája és kedve is a párodnak, hogy meleget főzzön.


A felújításban akkor se tudna segíteni, ha akar: egy 1,5 évesnek a nyomában kell lenni, mert félre se nézel, és baleset éri. Ha a szeparációs szorongás is tart még (ezért is ébred), akkor el se tudod képzelni, micsoda öröm egyedül pisilni.

2019. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos nem normális. Én 3 picivel vagyok, de a rend meg a mindennapi főtt étel alap. Imádom a páromat friss kajával, tiszta lakásba hazavárni, megérdemli, mégha fárasztó is.


Rá kéne jönnöd

2019. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

6-os vagyok, véletlenül elküldtem.


Szóval rá kéne jönnöd, hogy csak lusta-e, vagy depressziós. Általában milyen a hangulata?

2019. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Itt valami màs baj van, nem a lustasàg, mert én is főztem, takarítottam míg kicsi volt, nekünk pedig nagyszülők sem éltek màr akkor sem.

Inkàbb erősen maga alatt van, de ezen te, és egy pszichológus tudna segíteni.

2019. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%

Nekem első olvasatra Peggy Bundy jutott eszembe az Egy rém rendes családból.


Írod, hogy előtte se volt egy házitündérke, ha akkor nem volt probléma, most miért az? Te választottad őt, akkor viseld is érte a következményeket.

2019. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%
Szegény nőre rá fog maradni a gyerek, munka után meg hallgathatja a másik nagy gyerek nyafogását. Fúj.
2019. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!