Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre összejöjjek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen valamit mindig elszúrok....

Járok bulizni rendszeresen, dumálok is csajokkal, de valahogy mindig elrontok valamit. A legtöbbször nagyképűnek gondolnak, (pedig nem vagyok az).

Az is problémám, hogy mindig megjátszom magam, sosem adom az igazi énemet, pont az miatt, hogy azt a szürke, hétköznapi, önbizalom hiányos srácot senki se lássa meg bennem.

Nagyon rossz érzés, amikor látom az utcán, az összebújó párokat, egyből az jut eszembe nekem nincs senkim....

Jópárszor szánalmasnak néznek, illetve kinevetnek.

Mit tudnék tenni?

Próbálok jól kinézni, figyelek az öltözködésemre, adok a külsőmre. A dumával van a gondom, mivel szólítsam meg, hogy ne nevessen ki, stb stb...

18/f


2010. júl. 7. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémám. A külsőmmel szerintem nincs baj, mert volt már sok lány akinek tetszem, és meg is mondta, de sajnos ők nekem nem tetszettek, így nem lett belőle semmi. Én meg nem vagyok az a kihasználós típus. Nekem is önbizalomhiányom van, és én is próbálom leplezni. Én azt javaslom, hogy eleinte olyanokhoz menj oda, akik mutatnak feléd érdeklődést. Például szemeznek, néha mosolyognak rád. Ha ilyen lányoknál kezdeményezel, ők nem fognak kinevetni, mert tetszel nekik.
2010. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mindig megjátszom magam, sosem adom az igazi énemet"


Na, mégis? Tipp?

2010. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, lemaradt:


Engedd, hogy megismerjenek olyannak, amilyen vagy. Rendben, hogy sok ember szereti a vagány, állandóan dumáló műmájer bazári majmokat, de még mindig ott van jó néhány lány, akinek az őszinteség és a természetesség (belsőt illetően) számít. Tuti, hogy ez magától el fog múlni nálad, de addig is bízz magadban és merd megmutatni önmagad.

2010. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!