Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat már egy hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat már egy hónapja nem láttam, dolgozik. Én már nem tudok hinni neki, főleg ugy, hogy már a telefonaimra se reagál. Lehet, hogy egy pasi így lezár egy kapcsolatot, hogy nem mondd semmit?

Figyelt kérdés
Az első pár hétben hitegetet, hogy majd találkozunk, de konkrétat sose tud mondani. Most már azt se tudom, hogy merre van, a telefont nem veszi fel, nem tudom vele megbeszélni a dolgokat. Nekem könyebb lenne ha megmondaná, csak nem tudom, hogy tudnám ezt elérni.?
2007. dec. 7. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
lehet hogy nem tudja mit mondjon, ezért nem mond semmit... de szerintem hagyjad, ne molesztáld, ezzel úgyse lesz jobb, a pasik nem is szeretik, ha folyton hívogatjék, sőt kiábrándító. ha fontos vagy neki, úgyis keresni fog majd ő.
2007. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek vagytok, de ha a pasi így akar lezárni egy kapcsolatot, akkor meg van róla a véleményem, és neked is legyen meg, egész nyugodtan! Nem értem, mire jó ez az egész, miért kell hitegetni a másikat. Az őszinte beszéd sokkal célravezetőbb.

Lehet, -bár nagyon kétlem- hogy tényleg annyira elfáradt, elfoglalt, kimerült, hogy még a telefonokra se tud reagálni, nem hogy találkozni... Bár ez hülyeség, bármerről is nézzük. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja.

Szerintem hanyagold egy ideig teljesen, ne hívd, ne írj neki, és meglátjuk, hogy mi újság. Ha ő sem keres, akkor elkönyvelheted annak, ami. De lehet, hogy rájön, hogy mekkora marha.

Kitartás!!

2007. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű a dolog. Nem akar veled sem találkozni sem beszélni. Elég szépen nézne ki ha hívnám a pasimat és nem veszi fel ami még nem ok hogy kiakadjak, mert előfordul, de létezik visszahívás is. Ha nemtudom elérni minimum hogy visszahív, ahogy én is őt ha láttam hogy keresett.

Szerintem te zárd le ezt a kapcsoltatot.

Szerény véleményem szerint az amit művel gusztustalan és nem érdemli meg azt hogy foglalkozz vele.

A munkára sokmindent rá lehet fogni de azt nem hogy ne hívjon vissza.

2007. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd úgy, hogy megmondta.Zárd le ezt a kapcsolatnak már nem mondható dolgot, és keress magadnak valakit, aki boldoggá tesz.Erre a fickóra pedig egy percel se pazarolj többet!!!
2007. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!