Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki speedet fogyaszt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki speedet fogyaszt, hogy hat az ki az ember szemelyisegere?

Figyelt kérdés

A neten megismerkedtem valakivel,akkor meg nem tudtam ezeket rola,de bele szerettem.

Viszont vannak fura dolgai,es nem tudom ezek osszefuggesbe hozhatok e ezzel..

Vagy mas miatt lehet!

Hirtelen hangulat valtozas,depresszio szeru tunetek stb.


2019. jún. 14. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Állítólag miután beveszed, nagyon felpörget és jól érzed magad, de mikor kimegy a hatása, legszívesebben felakasztanád magad az első fára.
2019. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tok mindegy. Drogosokkal ne bonyolodj bele semmibe amugy se, mert annak ket vege van: nyomorusag meg szivfajdalom vagy teged is ravesz.
2019. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem rendszeres fogyasztó.

Csak ha ritkán bulizni megy akkor szokott ezzel élni.

Én sose próbáltam hasonlót,így nem tudom milyen hatása van az emberre.

2019. jún. 14. 12:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden drogos ezzel nyugtatja magat vagy ezt mondja a kornyezetenek. Semmi szukseged magad korul ilyen emberekre.
2019. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Eufóriát okoz. Megszűnik a fáradság érzése, nincs éhség, szomjúság, csak pörgés.

Nem egyes, amiről te beszélsz, az nem speed, hanem heroin.

A speed inkább fáradtságot, falási rohamokat és ingerlékenységet hagy maga után.

2019. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem bir aludni kattog a cigi utan szivni akar meg tobbet.. Aztan jon a ledzsalo maga ala kerul mindent rosszabbul lat.. Fuggovel ne kezdj
2019. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az osszes valasz baromi nagy hulyeseg:D


a speedtol nem leszel euforikus, csak siman fel vagy porogve, mintha 4 redbullt ital volna. utana pedig nem leszel depis, az az MDMDA vagy az Ecstasy. Heroin amugy is teljesen mas kategoria..


A kerdezonek: igen, a fura dolgai osszefuggesbe hozhatok a drogfogyasztassal, persze. Es mas miatt is lehet:D De amugy ketlem, hogy csak speed-et fogyaszt. En ovatos vagyok az ilyennel, a ritka, nagyon alkalmi fogyasztas oke, de a rendszeres biztos, hogy nem.

2019. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több piát lehet rá inni mert kevésbé érzed be..
2019. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!