Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kezdjek! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kezdjek! Van egy srác akit még mindig szeretek és nem tudom elfelejteni! 8hónapja van együtt az egyik bnőmmel. és 8hónap után sem tudtam levegőnek tekinteni. Vhogy nem jön össze. Mit tegyek? Próbáljam elfelejteni? Deha nem megy?

Figyelt kérdés

Pedig én még mindig nagyon szeretem.! Deviszont már volt rá példa h emiatt összekaptam a bnőmmel. Elég jól. Meg mindig rám volt féltékeny és ezért ink hagytam a fiút de elfelejtésről szó sem volt.

Ezzel a sráccal már jártam és akkor nagyon megszerettem de Ő mindig dobott én hülye pedig állandóan megbocsájtottam neki persze jól lehordtam de szerettem.. és most itt vagyok pasi nélkül igaz csak 13 (14leszek 5hónap múlva) éves vagyok de akit szeretek Ő mással van.. :'(


2010. júl. 9. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

1. az ilyen barátnő, nem barátnő!

2. Hagyd a srácot, valószínű nem kedvel. Az ő baja ;)

3. Itt a nyár járj strandra,moziba ilyen helyekre és keress mást :D


15/L

2010. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!