Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sírjak vagy nevessek? Ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírjak vagy nevessek? Ennek valóban örülnöm kéne, hisz erre vártam, mégse tudok.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Barátommal úgy 2 éve "járunk", de barátságból lett komolyabb a kapcsolatunk, így a pontos idejét nem tudom. Ő már közel 30, én 24 vagyok. Eljött az ideje, hogy bemutasson a szüleinek (két hét múlva egy nagy családi összejövetelen), aminek nagyon örülök, mert még soha sem láttam őket, nem is nagyon beszélt róluk (nagyon meg kell erőltessem magam, hogy egyáltalán édesanyja neve eszembe jusson..ennyire). Eddig mind szép és jó, viszont úgy közölte, hogy "addig leadhatnál egy kicsit", és hasonló körítésekkel.. Dacból gondoltam, még magamra is szedek pár kilót, de csak magammal szúrnék ki (amellett, hogy gyerekes). Vagy el sem megyek, tekintve, hogy kötheti ilyenhez ezt a számomra fontos alkalmat? Vagy tényleg leadok pár kilót, és örüljön. Nem is tudom hogy reagáljam le. A súlyom mellesleg normális, vagyis nem vagyok elhízott, de pálcika sem. 176 centimhez 68 kiló (ünnepek tájékán 70.:) ). Szóval ez az én nagy bajom. Most elment dolgozni, de este terveztem hogy valahogy szóba hozom neki, hogy bánt. Hogy kezdenétek hozzá, hogy ne indulatból jöjjön az egész, és értelmes kommunikáció alakuljon ki, ahol talán elismeri, hogy ez így nem való..
2010. júl. 9. 16:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%
hát ez elég hülye kérés tőle, és ha szeret akkor 1-2kilóval többnek is szeret és elvileg így is büszkének kell lennie rád a családja előtt. amúgy meg ha ennyi ideig nem volt fontos h meséljen róluk vagy bemutasson, akkor most elég túlzás ilyet kérnie
2010. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

:( Én nem szólnék, hanem figyelnék. Egyéb reakciókat.

De lehet, hogy én tenném rosszul.

2010. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Még össze sem házasodtatok, és már ilyenekkel szekál, mi lesz később?
2010. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

már most is egész higgadtan tudsz beszélni róla..., akkor nyilván majd este is, az nagyon fontos, hogy el tudd mondani, hogy ez neked rosszul esik, mindenképp úgy fogalmazz, hogy ne legyél támadó, hanem a benned támadó érzéseket szeretnéd megosztani vele

valószinűleg az a pici súlytöbblet amúgy is a

zavarhatja, csak eddig nem volt apropója kimondani

2010. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
21%
Hát azért a 68 kg nem olyan kevés. Lenne miből leadni, és szerintem nem lenne tőle semmi bajod csak még szebb lennél.
2010. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
100%

- Szeretsz te igazából, Drágám?

- Persze Kicsim! Miért?

- Ha valóban szeretnél, elfogadnál engem olyannak amilyen vagyok!

És beindul a beszélgetés. Valóban csak magadnak tennél rosszat! De érte ne kezdj el fogyókúrázni!

2010. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
75%
én meg 168 centi vagyok és 66 kiló, na bumm, összedőlt a világ?
2010. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet kér, az nem szereti a párját.. Pláne, hogy még túlsúlyos sem vagy.
2010. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Úristen!Most komolyan azt kéri tőled,hogy fogyjál mert a családjával találkozol?Normális az ilyen már bocs! Elvileg úgy kéne szeretni téged úgy ahogy vagy.Nyugodtan mond el neki,hogy ez téged bánt!

Magadnak akarj megfelelni,nehogy miatta elkezdj fogyózni ha te így jól érzed magad!

2010. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
80%

176/68 az sok? Barátnoőm 170/70, mondjuk 3 éve cardiozik, és gyönyörű alakja van.

Szerintem is higgadtan közöld vele a tényállásod. Előtte igyál meg egy jó citromfű-teát, az nyugtat:)

2010. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!