Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar megnyílni a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar megnyílni a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már fél éve vagyunk lassan együtt, előtte is találkozgattunk. Most a helyzet az, hogy szeretem nagyon, ő is ezt mondja nekem, viszont nem sok látom. Én kinyilvánítom mindenfélével pl. írok neki rendszeresen szépeket levélben jókat beszélgetünk neten, ha éppen nincs velem bár inkább általános dolgokról(ezeket ő is megteszi), meg ha találkozunk csókolgatom, hozzábújok, szépeket mondok neki stb. Viszont ő olyan ridegnek tűnik. Egyre jobban zavar a dolog. Én telejesen megnylítam neki, nincs olyan, amit ne mondanék el, de ő fura. Nemigazán beszédes, nem bújik hozzám, nem kezdeményez semmit, még csókot sem ad, csak ha én közeledek akkor viszonoz jóformán.

Már beszéltem neki erről, hogy nyugodtan jöjjön közelebb, bármit elmondhat, de semmi nem változott.

Azt mondja tetszem neki/felnéz rám/bejövök neki/jó vagyok az ágyban(egyébként ott sem aktív)

Ennyire fantáziaszegény lenne? Neki ez a természetes, vagy több idő kell? Mit tegyek? Egyébként mindketten a huszas éveinkben járunk javában.


2008. nov. 13. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

NA ezen nem kell annyit gondolkodni.....

Talán van neki egy rossz élménye a múltból amit nem mert neked elmondani...amit ha kiszednél belőle talán könnyebb lenne.(Velem is ez történt)

vagy egyszerűen ilyen a természete.Ha ez így van határozottabbnak kell vele lenned,hogy márpedig neked szükséged van a babusgatásra stb.

2008. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak igaza van, az is egy lehetőség, de a másik meg az, hogy nem szeret/elege van belőled/megunt stb. Én a helyedben egy kicsit puhatolóznék az ismerőseinél, hogy mással hogyan viselkedett, amikor szerelmes volt. Ha nem így, a probléma adott, ha velük is így, tiéd a nemes feladat, hogy felszabadítsd.
2008. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem, hát az biztos, hogy nem unt meg, mert tudok neki újat mutatni, meg érdeklődik felőlem stb. A régi rossz élményekről nem tudom, hogy vannak-e, de erre kitérek hamarosan. Mindenesetre az előző kapcsolatairól elég szűkszavűan nyilatkozott, mikor kérdeztem. Ami az ismerőseit/barátait/ és főleg barátnőit illeti az a helyzet, hogy még nemigazán találkoztam a családján kívül senkivel. Bár jó volna egyet elbeszélgetni a legjobb bnőjével (ők általában mindent tudnak rólam :) )
2008. nov. 13. 13:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy volt-e szerelemes azt már kérdeztem. A első kapcsolatában nem, a másodikban, meg egy 'hát' volt a válasz. Állítása szerint pedig nagyon különböztek egymástól, stb. Még mindig utána vágyna?
2008. nov. 13. 13:41
 5/16 A kérdező kommentje:
Az még le szeretném írni, hogy nagyon visszafogott csendes, otthonűlős típus, dehát szerintem ez messze nem ok arra ami van.
2008. nov. 13. 13:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy titkon egy vadmacska!Csak ki kell hoznod belőle.

Ez a jobbik eset. A másik az hogy nem kellesz neki de nem mer , akar ő otthagyni és azt várja mikor unsz rá a dologra.

Vagy egyszerűen tálald neki: Figyu többet várok, mit tegyek hogy ezt megkapjam, te mit vársz tőlem. Nekem ez nem elég Vagy valami hasonló.Ha szeret megpróbál változtatnina dolgokon. Ha nem változik és nem tesz semmit akkor savanyútojás. Keress frisset.(egy lány (29))

2008. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez volt idáig talán a leghasznosabb válasz, de remélem, hogy nem arra vár, hogy mikor hagyom ott. Azért adok még időt a dolognak. Jöhet még tipp, nyugodtan!
2008. nov. 13. 14:29
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként ha meg arra vár, hogy otthagyjam, akkor miért mondogatja, hogy nagyon szeret? Én nem mondogatnám ezt egy olyannak akitől nem várok semmit.
2008. nov. 13. 14:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez így van.

Én 5 hónapja vagyok együtt a pasimmal.Ő is mindig mondta miért nem vagyok kicsit kedvesebb bújósabb meg ilyenek.Aztán odáig fajult hogy azt mondta nekem hogy én biztos nem is szeretem.

Akkor jött aminek jönnie kellett.El kellett mondanom neki az igazat,hogy az előző pasim egy drogos volt akinek a haverjai ,úgy megvertek,hogy plasztikázni kellett az arcom.

nem mondom hogy ilyen súlyos titka van de sose lehet tudni miért tartja a távolságot.

Ja mellesleg mióta elmondtam neki egy lépést se tudok nélüle tenni:D

2008. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez akkor lényegében feloldotta benned és benne is a dolgokat, ha jól veszem észre. Ez így jobb talán. Akkor sztem próbálok tovább puhatolózni.
2008. nov. 13. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!