Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim beleszólnak a magánéletembe és ők akarnak dönteni, hogy kivel legyek. Mit tegyek, hogy abbahagyják ezt?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal már közel másfél éve vagyunk együtt, és az utóbbi pár hónapban a szüleim nem engedik, hogy nálunk jöjjön, és így titokban én megyek náluk. Azt mondták, hogy ne legyek vele, és hogy többet nem jöhet nálunk. És most azt hiszik, hogy nem vagyunk együtt.

Én 21 vagyok, ő 24. És komolyan tervez a párom velem annak ellenére, hogy anyám beszólt neki év elején. Mit tegyek? Kérlek segítsetek, teljesen el vagyok keseredve... :(


2010. júl. 9. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgyis ti döntitek el. Legfeljebb messzire költöztök a szüleidtől, hogy ne idegesítsenek.
2010. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel, hogy ne szóljanak bele a magánéletedbe.
2010. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem fogják abbahagyni.szerintem a legjobb megoldás,hogy költözzél el otthonról,és akkor lehet hogy megenyhülnek.
2010. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

pff ez komoly hogy 21 évesen megszabnak neked dolgokat:???? az komoly:O

szerintem azért csinálják ezt meg öregszenek és nem akarnak egyedül maradni vagy csak nem akkarnak a szárnyuk alól elengedni

2010. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm nektek a válaszokat!

Annyival egészíteném még ki, hogy elég késői gyerek vagyok. Anyukámnak ez a második házassága, apukámnak pedig az első. Édesapám pont holnap lesz 63, édesanyám pedig 21-én lesz 61.Egyedüli gyerek vagyok (apa részéről).

Tehát ha elköltöznék egyedül hagynám őket, és azt nem akarom, de azt sem akarom, hogy ennyire korlátozzanak a magánéletemben! Egyszerűen megfojtanak...:(

2010. júl. 10. 13:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem már velük erről, de mindig ordítozás van belőle...! Apa azzal fenyegetőzik, hogy ha elköltözöm, akkor ráíratja a házat más nevére, pl az egyházra vagy egy öregotthonra!
2010. júl. 10. 13:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Mégis mi a problémájuk a barátoddal?Biztosan elmondták neked.
2010. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő 9-ig alszik, mi meg már fenn vagyunk 6-kor. 62 kg, nem eszik sokat.(ha meg sokat enne, akkor meg az lenne, hogy:"Kieszik a vagyonunkból!")
2010. júl. 11. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
S miért alszik 9ig? Valószinüleg anyádéknak az a baj, hogy a párod - szerintük - Lusta semmirekellő. gondolom azért dolgozik...
2010. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ilyen szuloket nem kivanok senkinek:| mar bocs.


tedd azt amit a szived diktal ne hallgass a szuleidre,mar reg nagykoru vagy. szabadon donthetsz es ha ugy esik jol koltozz el. ugysem fogjak masnak adni azt ami a tied. legy meresz ne hagyd magad, hidd el igy majd jobban jarsz.


szoritok neked!!

2010. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!