Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nő létére nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nő létére nagyon sok sört iszik, van mikor napi 4 doboz is lemegy, hetevegen buliba akár 20 is. Nem tetszik neki ha megmondom neki hogy ez így nem jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 16:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Természetesen megfordul a fejemben,de segíteni akarok neki, nagyon szar gyerekkora volt, stb sok minden érte, valamiért mégis azt hiszi amit tesz az jó..de természetesen nálam is van egy határ...
2019. júl. 7. 17:08
 12/23 A kérdező kommentje:
Mikor iszik teljesen elengedi magát ami érthető,de nem látja hogyan viselkedik..és sajnos sokan elítélik emiatt,
2019. júl. 7. 17:11
 13/23 anonim ***** válasza:
17%

Igazából én ebben nem látok problémát hogyha bírja a piát. Én is sörözök nő létemre, a pasik inkább imádni szokták mint elítélni. Minden nap nyilván nem iszok de simán előfordul, hogy párommal leülünk kint beszélgetni egy-két sör mellett. Hétvégente szinte mindig. 20 sört mondjuk nem tudom hogy lehet egy este alatt meginni.

Ami nem tetszik ebben az egészben az a "nő létére" dolog a mondatban. Az miért van rendben ha egy pasi iszik ennyit? Vagy ha mondjuk nem sört hanem 4 üveg cidert inna akkor az teljesen elfogadható lenne számodra? Vagy ha buliban mondjuk felesektől lenne annyira részeg mint a söröktől? Egyszerűen nem is értem miért ne ihatna valaki sört csak mert nő. Hagy igyon már mindenki azt amit szeret.

Amíg nincs rá semmilyen káros hatással addig annyira nem értem miért kell ezen kiakadni. Amíg nem gyógyszernek issza addig semmi baj vele. Papíron beleesik az alkoholizmus fogalmába persze, de az is beletartozik ha valaki csak a szülinapján iszik mert ugye az is rendszeresség.

Hogyha ez neked nem fér bele akkor keress olyat aki nem iszik. De mint sörszerető és gyakran sörözgető nő annyit tudok neked mondani, hogy ez egyáltalán nem akkora baj és én semmilyen káros hatását nem éreztem soha. A férfiak is jobban szokták szeretni az ilyen nőket mint az ilyen "nem hiszem el Géza, hogy megint iszol te mocskos állat" fapnákat.

2019. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon mit tervezel?

Majdnem 200 sör havonta. Az kb. 40-60 ezer. Erre megy a fele fizetése.

4 sör már azért érezhető mennyiségű alkohol. 20 már mennyiségben is rengeteg. Gyakorlatilag vizet nem is iszik?

Masszív alkoholista. Te már beszéltél vele, de neki a sör fontosabb.

Így mit akarsz vele?

Ráadásul úgy jött le, hogy részegen a viselkedése és kínos. Ő viszont pont azért iszik, hogy ennyire ellazuljon.

Tényleg ő lesz a gyerekeid anyja? Rá mernél bízni egy életet? (A magzati alkohol szindrómáról olvasgass kicsit.)


Ha egy csepp eszed van, akkor ma szakítasz vele. Egyszerűen nem értem, mit tudsz szeretni ilyen csajon. Aranyból van a punci? Vagy gyomorszájig be tudja szívni a farkad?

2019. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista. Probald meg az egesz kozosseget, legjobb baratnot, anyukat, apukat meggyozni arrol, hogy ez a lany komoly bajban van. Ha egyedul akarod megmenteni, akkor a bukas garantalt. Egyedul semmi eselyed.

Ha meg eleged van belole akkor meg szimplan dobd, nem kotelesseged egy fuggo ember mellett szetforgacsolodnod.

2019. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ultra gáz.

Engem pedig soha nem tartott fpnának mert nem sörözök. Ha egyszer utálom az ízét, meg az alkoholét. A sör/pia nélkül is megy a jókedv

2019. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem fogadja el a tanácsot tőlem,szinte semmiben, próbáltam motiválni stb,azt mondta tul komolysn veszem az életet és ne dumaljak neki az életről
2019. júl. 7. 18:48
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak annyi.
2019. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

20 sör?? Nő vagyok,de 1 év alatt sem iszok meg annyit. Azért ez durva. Figyi,ő alkoholista,emiatt kell mindig valamire fogni. "Most azért mert süt a nap,most pedig azért,mert Srí Lankán elpusztult egy madár stb..." Hagyd a túróba,azért mert neki rossz az élete,a Tiédet nem kell elcseszni. Nem tudsz rajta segíteni amíg be nem látja,hogy alkesz és segítségre van szüksége.Hagy..engedd el. Komolyan ☺

Nem akar változtatni. Am,azért 20 sör után már nem nagyon látod,nem? Folyamatosan a budin ül. 10 liter folyadék 😮

2019. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Számomra az sose volt magyarázat,hogy rossz a gyerekkora valakinek!Nekem sem volt éppen tündérmese,úgy ahogy sokaknak sem..pont ezért én rendesen dolgozom,normalis helyen élek,szerető férjem van,és büszke vagyok magamra!Az alkoholizmuson te nem fogsz tudni segíteni!Orvosra van szüksége!Ha nem,akkor csak rosszabb lesz!
2019. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!