Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csók megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Nem érint a téma, de kiráz a hideg attól, ha megtudnám a barátom mással smárolt...

Azt tudom, hogy nem fekszik le senkivel, de a többi dolog zavar. Szerintetek egy csókot nem is érdemes elmondani a másiknak, mert jelentéktelen? De a lelkiismeret hajtja a bűnöst, nem?És elmondaná...Nem tudom mit kezdjek a féltékenységgel, de nagyon eluralkodik rajtam.


2007. dec. 8. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

én csak az érzelmi megcsalást tekintem megcsalásnak, vagyis felőlem le is feküdhet mással, ha elmondja, és az illető nem aids-es mondjuk... csak ne szeressen belé. de ez elég ritka dolog. és a barátom nem is él ezzel az engedékenységgel...


nem érdemes ezeken filózni, mert csak azt éred el ezzel, hogy tényleg megtörténjen. inkább örülj, hogy hűséges és őszinte barátod van. egybk mindenki maga dönti el, hogy mit bocsát meg és mit nem, van aki már azért kihajítja a pasiját mert rámert nézni másra...

2007. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

VAn egy baratom aki szerint az en lelkem nagyon vagyis tulsagosan is nagyon "szep". A csalas mindenkinek mast jelent.

Miutan engem egyszer mar megcsaltak - es nincs is ennel megalazobb erzes ezen a teren - azt gondolom, hogy minden ami tobb egy barati olelesnel mar csalas.

HA teged szeret ne erezzen kesztetest arra, hogy mast akarjon megcsokolni vagy esetleg kozelebbi ismerettseget kotni.

Velem az a baj, hogy nem vagyok feltekeny. Gyanutlan vagyok es bizom az emberekben. Szerencsere megtalaltam a paromat aki ugyanilyen szep lelku mint en.

Viszont azt is tudom amiota megcsaltak, ovatosabb vagyok. Nem nymozok meg ilyesmi de jobban odafigyelek.

Az elottem szoloval meg nem tortent meg, hogy a pasija massal sexelt de ugy a lazasagara reagalva lehet jo lenne, ha a pasija - miutan o nem banja - megkefelne masokat. Utana mar lehet nem igy gondolkodna.

Megegy jo tanacs es sajat tapasztalat meg az evek:

olyan pasirol akirol tudod az elozo baratnojet megcsalta, ne varj semmit. Lepj ellenkezo iranyba.O nem fogja erteni miert teszed hiszen (most) nagyon szeret...de ez elmulik es teged ugyanugy meg fog csalni mint az elododet. Barmi legyen is a kifogas.

2007. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam határozottan igen. A megcsalás határa igen-igen egyéntől függő.

Nálam már egy apró csók is átleép ezt a határt.

2007. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen annak.
2007. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálam igen! De ezt mindenki másképpen látja!
2007. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Na én voltam ilyen helyzetben.Heni aki szerelmes az ÉN! pasimba de a pasin utálja.Szovl Heni mindent megtesz hogy összevesszünk és ővé legyen a pasim.3 honappal ezelőtt.Heni odament és váratlanul megcsokolta.Azt hittem hogy megtépem a csajt.Később a barátom bemesélte a fejét,hogy hagyjon minket békén.Utána meg mindenféle üzeneteket kezdett írogatni.Na ekkor majdnem szakítottunk.De Niki elmondta hogy Heni akar keresztbetenni nekünk.Még most is hajt a pasimra de Hála istennek ideköltözik hozzám.De ha megint próbálkozik tuti hogy bepancsolok neki.De akkor a fogait fogja kiköpködni.
2007. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem ha ez csak szórakozásból volt,de igyekezz minél többet megtenni azért hogy csak te tud elcsábitani,és magadra vonni a figyelmét.
2009. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Egy masik ilyen kerdesnel lattam hogy valaki azt irta hogy felelsz vagy mersz csok nem szamit annak. DEHOGYIS NEM. Igenis annak szamit az is. Mert ha baratod van nem smarolsz massal mert szereted, es szerintem ehhez kapcsolodik hogy akivel csokolozol az irant erzel valamit. Vagy a baratod/ baratnod irant kevesebbet. Velem is volt ilyen. Es nagyon sokat gondolkoztam rajta, de megcsalta a baratnojet, a felelsz vagy mersz meg csak egy kifogas. Megtette es kesz
2019. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!