Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez a dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a dolog, többször is olvastam de mégis hogy van?

Figyelt kérdés
Olvastam párszor, hogy ha egy "közelebbi" személyre sokat gondolunk, akkor előbb utóbb felkeres minket (telefon,net stb....) igaz ez?
2010. júl. 12. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hát én ma annyit gondoltam egy bizonyos srácra, hogy már 6x fel kellett volna keresnie, de nem tette =( :D
2010. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
attól h gondolsz rás sokat, és elhiszed pl ársuhan az illető agyán h mi lenne ha ezt tenném..de ha nem akarja kényszeríteni nem tudod:)
2010. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
-s
2010. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

21 03,igen,ez egy nagyon komoly tema.


[link]


[link]


[link]

(rovid leiras,azt olvasd el ennel a linknel)


szoval ezeket a konyveket NEM ELEG CSAK ELOLVASNI,kell gyakorolni minden nap,es ha egyszer elerted amit akarsz a masodik dolog meg konnyebb lessz,a 3 meg konnyebb,minel tobb dolgot ersz el,annal konnyebben alkalmazod az agykontrollt vagy a vonzas torvenyet


clyde88

2010. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ma 20:51-nek:

Majd szólj, ha tudsz levitálni, összehozlak a fizikatanárommal, aki elmagyarázza, hogy miért nem tudsz...

2010. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nem eleg csak ra gondolni,kell hidd,el kell tudd kepzelni magad vele,kell erezd azt hogy ti osszeillok vagytok,el kell tudd kepzelni hogy jartok egyutt,es hidd el hogy sikerulni fog,nem tudhatod hogy mikor,mert nem egyik naprol a masikra tortenik minden,lehet hogy csak egy ev utan vagy ketto,de megtortenik.


A titok cimu filmben mindenrol pontosan ertesultok


clyde88

2010. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok, aki elindította ezt a válaszával....

Amikor megnéztem a titok filmjét, kiröhögtem hogy ez mekkora hülyeség, de bakker....tényleg működik! Nem csak gondolni kell a dolgokra, el kell hinni hogy meg fog történni, ne várd hogy azonnal, ne azt hogy még aznap, meg fog történni, de van amikor hamar, van amikor várni kell kicsit! Nálam sok mindenben összejött, néha negatív gondolat is bevált :S

2010. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
amúgy nálam pl ezek jöttek be: amikor levizsgáztam forgalomból, és nem kellett többet vezetnem, hiányzott az a lüke oktatóm, mondom de jó lenne látni, és abban a pillanatban jöttek ki a körforgalomból...sikerült a lehetetlennek tűnő szakmai nyelvvizsgám, vágytam egy opel corsára és megkaptam...újra össze akartam jönni egy volt barátommal, és sikerült, ki akartam utazni írországba, összejött, ki akarok költözni írországba, aug 4.ére már le is van foglalva a repjegy :) stb stb....kinek mi jön be
2010. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezők... Ha valamit nagyon várok néha összejön, de ha van valami amire egyáltalán nem számítok, eszembe sem jut a gondolat, akkor általában mindig az jön be!
2010. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!