Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy “szexkapcsolatra” ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy “szexkapcsolatra” ez mennyire jellemzo/normalis?

Figyelt kérdés
Osszebujva filmezes / alvas ?
2019. szept. 15. 10:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
34%
Előfordul. Sőt, többnyire a része, de ez a felektől függ.
2019. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
34%
Normális, nálunk is így volt. Vonzódrunk egymáshoz, de nem voltunk szerelmesek, viszont összebújni jó volt.
2019. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
34%
Igen ha nyugalomra vagyik szeretetre. En voltam 8 honapig ilyen kapcsolatban. Itt szoktak erzelmek ki alakulni. Nem csak sexet szerrtne ha nem meg ertes nyugalom figyeles romantika.
2019. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon, nyugi....

Hany evesek vagytok? Miert szexelsz, ha ennyi sem egyertelmu?

2019. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
34%

én így képzelek el egy szexkapcsolatot, ahogy leirtad. nem úgy, hogy csak osszejovunk 1 órára és ennyi.

nemrég szakítottam, és azt gondolom, hogy nekem most nem kell egy kapcsolat, csak erre van most szükségem, legyen valaki akivel néha egy egy estét eltoltok és ennyi..

2019. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

#4 miert szexelek ha ennyi se egyertelmu? Jo nagy paraszt vagy . Arra lettem volna kivancsi hogy ez valamifele kozeledes jele-e ezelmileg, akarhat-e tobbet . Vagy ez a jellemzo.


24 eves vagyok azert szexelek mert jolesik

2019. szept. 15. 10:30
 7/38 anonim ***** válasza:
63%

Ebben mi a tokom volt a parasztsag? Az ember nem gep. Ha ossze tud fekudni valakivel, tok normalis, hogy osszebujnak elotte/utana, meg nem csak megtosszak egymast a kuszobon.

Sajnalom, ha 24 evesen erre nem jossz ra. Ha valaki tobbet akar, egyertelmuve teszi. Gondolom, az sem gyerek mar, van szaja. De te kombinalsz.

2019. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
61%
24 évesen borzalmasan alulfejlett lehetsz, ha ezt nem tudod magadtól eldönteni.
2019. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Elnezest kerek a kerdesert akkor :)))

7 eves kapcsolatban voltam es most “talalkozgatok” ezzel a masik seaccal a komoly kapcsolatom utan :) nem tartom magam alulfejlettnek mert meg nem voltam ilyen viszonyban senkivel es nem vagyok tisztaban vele hogy mi a megszokott :)

2019. szept. 15. 11:42
 10/38 anonim ***** válasza:
49%

Miért támadjátok a kérdezőt?Számtalanszor felmerül ez kérdéskén,t és leírta az okot, esetleges érzelmet gondol a háttérben.Semmi baj nincs azzal ha kérdésként felmerül ez Benne.

A szexkapcsolatokkal pont az a probléma,hogy a nőkben egy idő után érzelmek alakulnak, míg a pasi tisztán szexet akar.

Kérdező, egy szexkapcsolatba minden belefér addig, amíg mindkét fél jól érzi magát benne.

Ha téged ez zavar, és úgy érzed,hogy mást vártok el egymástól, akkor azonnal tisztázd, beszéljetek róla.


De amit írsz természetes, bár azt Neked kell érezned,hogy kezdtétek, és ez az összesimulás esetleg átmenet-e egy érzelmen alapuló kapcsolatba.


Nő vagyok, nekem is volt szexkapcsolatom, és bár fura lehet, de nőként nem szerettem volna többet mint pár kellemes órát, amibe nem fért bele részemről a közös program. Kizárólag azért mert óvtam a lelkemet az érzelmektől, amibe könnyen átcsaphat az egész ha több időt töltünk együtt.

2019. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!