Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő alatt dől el, hogy a randizgatásból lesz-e szerelem?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés:) Ha van egy srác/lány, akivel megvan a szimpátia, jól elvagytok, kellemes a társasága, mondjuk hogy a testiség is működik, akkor mennyi idő alatt "kellene" beleszeretni? Pár hét? Hónap? Mennyi idő után mondanátok azt, hogy ha nem lettél szerelmes, akkor nem is leszel?
2019. okt. 19. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Sosem értettem, szerelem nélkül miért kell szexelgetni. Olyan meg nincs, hogy valakibe bele “kellene” szeretni.

Szerintem nagyon egyénfüggő, hogy kinél mikor jön el a szerelem. Saját magammal kapcsolatban mindig azt hittem, nagyon sokára, vagy talán semikor, talán nem is vagyok képes igazán szerelmet érezni. Most rájöttem, hogy nagyon is hamar tud jönni a szerelem, csak eddig senki nem tudta kiváltani belőlem. Most először valakinek sikerült. Két hete ismerem.

2019. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Sosem értettem, szerelem nélkül miért kell szexelgetni."


Mert a szex jó?:D


Eddig nekem is minden kapcsolatom úgy indult, hogy akkor volt bármi testi kontakt, mikor már tök szerelmes voltam. Sőt, azt gondoltam, amit te, hogy szerelem nélkül nem is tudok szexelni.

Most meg van valaki, akivel elvagyok, kedvelem, még azt hiszem hiányzik is, mikor nem vagyunk együtt, de elsöprő szerelmet egyelőre nem érzek. És azon gondolkodtam, hogy mennyi idő után kellene elgondolkodnom, hogy lesz-e ebből szerelem vagy sem.

2019. okt. 19. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
nekem ez ugy mukodott h egyszeruen alt mar egy beszelgetes utan el tudtam donteni hogy bele tudnek-e szeretni az illetobe. nyilvan ha kiderul rola bogy allatkinzo vagy rasszista stb akkor nem, de az alapveto erzes h menne-e vagy sem mindig ottvolt. ha valakinel elsore nem jott, azzal kesobb is csak elvoltam, honapok utan is.
2019. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akivel a "testiség is működik", abba később nem fogok beleszeretni.


Nem lettem szerelmes idegenbe félóra beszélgetés után, akkor félév múlva sem leszek belé szerelmes.

2019. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez már eldőlt, hogy csak szex. Ha több lenne, nem itt toporognának. Ezt hamar tudni, lesz-e komolyabb.
2019. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Én kb.30 perc beszélgetés után tudom,hogy érezni fogok e a srác iránt vagy sem.

Az első kapcsolatomba az első randi után fülig belezúgtam,nagyon sokáig fájt az elvesztése. Utána volt egy srác,akivel csak szex miatt találkozgattam,bő fél évig volt ez. Nálam semmi érzelem nem volt,nem is érzem a hiányát,pedig ez is hirtelen szakadt meg.

2019. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Függ a találkozók gyakoriságától is.


De ha jön a fellángolás, tehát vonzalom megvan, akkor ez kritikus. Nagyon változó. Nyilván ez egy kezdeti állapot, ami arra ösztönöz, hogy legyetek minél többet együtt, szexeljetek minél többet, stb... de gyakori, hogy rosszul sül el, és egyszercsak alábbhagy, nem mélyül el szerelemmé. Én olyan 1-3 hónapot mondanék ennek a szakasznak. Utána megváltozik a „koktél” másabb érzést ad. Nem olyan heves, de mélyebb. És az szerelem, és kitartóbb.

Ritkán van amúgy, hogy valaki későn lesz szerelmes.


Ha viszont csak így elvagy, meg sosem volt fellángolás, akkor nem igazán lesz már semmilyen szerelem.

(Mondjuk én azon a véleményen vagyok, hogy nem is kell. A szerelem egy nagyon megtévesztő és átverő dolog. Olyannal hoz össze, olyt láttat tökéletesnek, aki többnyere totál nem is illik hozzád. Nyilván ez a mostani partner sem ilyen, ha ennyire lazán beszélsz róla. Ezt csak így mondom, hogy ha van vonzalom, ha tökjól összeilletek, akkor nem muazáj szerelmesnek lenni egy tökéletes kapcsolathoz, sőt... 🙂)

2019. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 2 találkozó eldönteni, hogy bele tudsz-e valakibe szeretni. Ahol már volt szex és találkozgattok, de mégsincsenek érzelmek az halott ügy.
2019. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!