Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állandóan elégedetlen vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan elégedetlen vagyok, lehet hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Elváltam, visszaköltöztem anyámhoz, depis voltam mert nem jött össze egy csaj se (nem voltam egy főnyeremény 35 évesen újra mama hotelben), szeretethiányom volt, de nem tudtam mit tenni, befordultam nagyon. Persze volt néhány futó kaland az életemben, de 2-3 randi után bemondták a nők az unalmast, mert hát hova vigyem a nőt, anyámhoz? :D Szóval így éltünk anyámmal kettesben 2 évig. Összeszedtem magam, és vettem egy lakást, egyedül. Mit ad isten: rögtön megtalált a szerelem, csodálatos nőm van jelenleg. Azonban a lakásvásárlás miatt most meg pénzem nincs, égőnek tartom hogy a nőmet kb egy teára sem tudom meghívni, annyira csóró lettem a lakás kifizetése után (jött pár nem várt költség, perpill 3000 Ft van a számlámon, otthon talált tésztát eszek lekvárral... )


Szóval sose vagyok boldog mert mindig valami alapszükséglet hiányzik az életemből (lakhatás, pénzügyi biztonság stb.) félek hogy a nőm is elhagy, bár állítja hogy kitart mellettem, majd jobb lesz a helyzet, de pár hónapja ismerjük egymást és a legcsóróbb időszakomban ismert meg. Ráadásul nekem nincs olyan hogy majd következő hónapban megjön a fizu, mert olyan munkám van hogy a kifizetések kb csak nyáron történnek közel egy összegben. (olyan terméket állítok elő ahol dolgozni egész évben kell, de kb csak nyáron van a kifizetés, amikor a megrendelő átveszi). Szóval sosem vagyok boldog. Mit tegyek?


35/F


2020. jan. 16. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát ne legyél elégedetlen. Volt probléma, nincs probléma.


A depressziód pedig nem azért jött létre, mert "nem jött össze egy csaj", hanem mert elvárásokat támasztasz, majd ha nem teljesülnek az elvárásaid, akkor elégedetlennek érzed magad. Hát ne támassz elvárásokat a jelennel szemben, és akkor az elégedetlenség se jön létre.

2020. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Első nagyon jól mondja. Adj az életnek esélyt hogy megmutassa milyen más választásod is lehetne, hogy nem kiagyalod hogy te szerinted neked hogy lenne a jó, hanem lehet van egy másik lehetőség, nem olyan amilyennek képzelted, de sokkal jobbat kapsz általa. A depresszió a vágyakozásból ered, hogy nincs nincs meg, illetve ahhoz fűzzük a boldogságot, de nem a vágytól leszünk boldogak, hanem azt csak szeretnénk átélni. Engedd el az akarást, a ragaszkodást és nem leszel depressziós. Nézd azt hogy most mennyi minden jó van az életedben. Az elme nem tud különbséget tenni valós és erősen vizualizált esemény iránt. Figyeld meg hogy mennyi minden van a napodban ami jó. Ha nem megy nincs gond, ne erőltesd nem egyik napról a másikra fog menni.
2020. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen terméket állítasz elő, hogy csak nyáron van rá igény?
2020. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem csak nyáron van rá igény, de a folyamat egész éves munkát igényel (4 évszakosat)
2020. jan. 16. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós, mert nincs semmilyen neurogóliai háttere az elégedetlenségednek. Pont az ilyen öndiagnózisok miatt nem veszik sokan komolyan a mentális betegségeket. Te külső feltételek teljesnüléséhez kötöd a boldogságot, tévesen, ez csak azt fogja eredményezni, hogy soha nem leszel képes elérni. A hozzáállásoddal van a baj, nem az idegrendszereddel.
2020. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor elkerülhetetlen,de megoldható dolgokat aggódik túl az ember,az a depresszió.

Amikor pedig nem bízik az ember abban,hogy így is kell valakinek: az az önbizalom hiány.

Mind a kettő vörös posztó a nők szemében. Hogy a lány még mindig kitart melletted;az az igazi szerelem.

Legalább benne higgy!

Egy séta egy alufóliaval melegen tartott üveg teával és két bögrével is tud olyan romantikus lenni mint egy olasz étterem😉

2020. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!