Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar, ha a pasinak egy olcsó autója van?

Figyelt kérdés

Például egy régi Suzuki Swift.

Randiznál ilyen pasival, vagy összejönnél vele?

vagy esetleg dobnád emiatt?


Légyszives kort is írjatok.



2020. jan. 19. 11:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem az autótól fogtok tetszeni mikor fogjátok már fel?! Viselkedj férfiként és legyél céltudatos azzal a növel aki tetszik...ja és ha csak az autó miatt kell a nönek a férfi már régen rossz!
2020. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Kit érdekel az autó? A jelenlegi barátomnak semmilyen nincs.

Vezetni tudunk mindketten, ha kel autó, valamelyikünk szülőjétől elkérjük.

21/L

2020. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sincs autóm, pedig 2 havi fizetésemből vehetnék egy újat.
2020. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
vezérigazgató vagy, utolsó? :D amúgy nem fontos az autó, egy igazi értékes lánynak nem
2020. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ha rendben van és tiszta belül.
2020. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
37%
Nekem mindegy hogy olcsó, csak újszerű legyen, biztonságos, és megbízható, nem ami folyton szerelőnél van. Márka mindegy. De mondjuk nem baj ha valami márkás szép kombi.
2020. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

Senki nem fogja leírni, de igen, zavaró.


Gondolj bele, odamegy a Suzukival a pasija, mikor a barátnői palijai Mustang-gal, meg Audi-val járnak. A csajok előtt ciki nekik.

2020. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Az olcsó kocsikkal az a baj, hogy annyit költ rájuk az ember, hogy abból vehetne lassan két másikat. Szóval aki azért vesz kocsit, hogy legyen és így akar rajta spórolni, azt nem feltétlenül értem. Páromra is ráragadt egy ilyen kocsi, annykt költöttünk rá, hogy egy normális kijött volna belőle. Nyilván a "nem olcsó" kocsi alatt nem azt értem, hogy 8+ millió forintos fszméregetős verda, de vagy legyen egy normálisan összerakott új, vagy egy alaposan átvizsgált használt, ne csak valami, amit az ember összehalászik a 2 havi fizujából a méhből.


Amúgy nem a kocsival randizok, szóval randiznék vele, legfeljebb az lenne a vége, amit a páromnak is mondtam, hogy adjuk el ezt a szart, amíg még kapunk érte valamit, aztán kiböjtölünk inkább egy normálisat. Addig meg ott a jó kis bkv.


23N

2020. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
*26N, csak nem tudok numerikus billentyűzetet használni na.
2020. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ha nem esik épp szét és nem ízléstelenül van toldozgatva-foldozgatva, nem lenne szakítóok (exemnek jogosítvány asem volt, mégis együtt voltam vele 6,5 évig).
2020. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!