Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért vannak oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak oda a hatalmas egójú pasikért?

Figyelt kérdés
Olyanokért akik kendőzetlenül mások fölé helyezik magukat, nem csupán magabiztosak?
2020. jan. 22. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A nők többsége nincs oda az ilyenért. Aki odavan az sem biztos, hogy ezért van oda. Aki pedig ezért van oda az valószínűleg azért, mert egy magabiztos ember erőt / védelmet tud sugározni függetlenül attól, hogy ez valóban erős / védelmező-e.
2020. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Csak a felületes p.csák vannak oda az ilyen emberekért. A normális nők a szerény embereket keresik.
2020. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanról tudok, hogy vannak eleve erős karizmával rendelkező teljesen normális emberek, ők általában az energiájukat építő tevékenységbe ölik először jó és hasznos célokkal akár a politikusok, vezetők, top séfek, top életmódtanácsadók stb.

És rendszerint ezekkel az emberekkel aztán idővel elszáll rendesen a ló. Nárcisztikussá htalmaskodokká válnak, a jólét és a kivátságosság az ami vonzz bizonyos nőket nem az arrogancia, ez téves.

2020. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Mert az ilyet sikeres hímnek látják, akivel érdemes kavarni, aki tudna vadászni mamuthúst a barlangjukba, és leüti az ellenséges törzs férfiait kőbunkóval. Ez az ösztön.
2020. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez habitustól függ. Nekem olyan habitusom volt mindig is, amivel sokszor a felszínes ego és duma mögé nézek és szerintem ezt mindenki meg tudja csinálni, csak tapasztalat és az emberek iránti érdeklődés kell hozzá :). Amúgy mások véleménye sem nagyon érdekelt bizonyos emberekről. Nem mindenki ilyen amúgy, ez biztos, ezzel nincs is gond. Csak magamról írtam, hogy nekem milyen a stílusom :). 34N.
2020. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont hogy nem bírom őket.
2020. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztonságban érzik mellettük magukat. Sokszor egy hamis biztonságban.
2020. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben van valami a legtöbb ilyen nő elég alamuszi, gyenge önérvényesítő képesseggel ezért egy férfi mellé szegődnek, bízva abban, hogy az kiáll mellettük, értük. Nagypofájú belevaló nőket nem nagyon láttam ilyenekkel teljesen érthetően.
2020. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!