Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány/nő köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/nő köztetek aki próbált már társkereső oldalt (legyen mondjuk Tinder) viszont egy átlag férfiként regisztrált?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok hogy lányként úgy regisztrált fel mint egy férfi és férfi képeket rakott fel magáról. Biztos vagyok benne hogy akad 1-2 ember aki szeret kísérletezni az emberekkel :D (hogy megismerje milyen a másik félként fent lenni egy ilyen oldalon)


Miket tapasztaltatok milyen a saját nemetekkel beszélgetni? Milyen következtetéseket vontatok le? stb stb hasonló dogokra lennék kíváncsi.


Jómamag is végeztem már hasnoló "kutatást" csak érdekelne hogy mások miket tapsztaltak.



2020. jan. 28. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Ennek mégis mi értelme van? Milyen tanulságot vontál le a kutatásodból? Hogy nem randiznak veled a fullos, szintén pasik által kreált kamuprofilok? Hogy nem írnak vissza a nők? Mert lehet, hogy nem is nők, csak ők is kutatgatnak? Pont ezzel trollkodjátok szét a társkeresőket.
2020. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem védekezek mert igazad van. Viszont megjegyezném én sohasem cs*sztem ki még senkivel sem. Ergo lehet az ilyesmit ésszel is. Trollkodás meg egy másik szint. Nyilván azt is lehet de én nem arra vagyok kíváncsi.
2020. jan. 28. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
De, átverted azokat a pasikat, akik a fake profiloddal akartak ismerkedni. Egy újabb nő, aki nem válaszol, aki semmibe vesz. Lehet, hogy azon a héten már ez volt a sokadik csalódásuk, és mind csak ilyen kreált profil volt. És leszűrték azt a következtetést, hogy a nők bunkók.
2020. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gáz, hogy valakinek ilyenekre van ideje. Van valami értelmes hobbid ezenkívül?


Pasikkal sem szoktam “kísérletezni”, mert normálisan csak annyi szándékom van ezzel az app-al, hogy ismerettséget teremtsek.. de nem fogom egy képernyōn keresztül “elemezgetni” az ellenkezō nemet, pár felszínes tinder csevelybōl nem igazán lehet következtetést levonni senkirōl.


Ez olyan, amikor azzal indítja a pasi a beszélgetést, hogy “te is biztos kapó vagy szexre, mert tinderezel”. Tehát ez arra jó, hogy elōítéleteket gyárts másokról.

Az is vicces, amikor egy alak elmondása szerint azért match-elt be veled, mert “kutatást” végzett ilyen téren s kíváncsi volt, hogy visszalike-olod-e.. mintha bármiféle következtetést le lehetne vonni ebbōl bárkirōl. Az ilyen mire gondol tulajdonképpen? Vagy milyen jelentōsége van egy fránya like-nak? Netán szerelmes belé, aki jobbra húzta? Vagy mire akart ebbōl következtetni?

2020. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!